Skocz do zawartości

pytanie dotyczace bagazu


dzastunia

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na lotnisku rygorystycznie sprawdzaja wymiary bagazu czy tylko sama wage??? Moze glupie pytanie,ale na stronie lot wyczytalam,ze lacznie bagaz moze miec 158 cm (dlugosc,wysokosc,grubosc). Ja mam waalizke 5 cm wieksza.Moga sie przyczepic? Z gory dziekuje za wszystkie informacje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj!

to zale?y jakimi liniami lecisz, bo ka?da podaje podobne a jednak inne wymiary. Poczytaj na stronie linii, którymi lecisz. Są te? tematy o baga?u na tym forum. 8)

ja wylatuje za tydzien Lufthansą i co do tych cm te? mam wątpliwości, ale nikt raczej sie nie czepia kilku cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj!

to zale?y jakimi liniami lecisz, bo ka?da podaje podobne a jednak inne wymiary. Poczytaj na stronie linii, którymi lecisz. Są te? tematy o baga?u na tym forum. 8)

ja wylatuje za tydzien Lufthansą i co do tych cm te? mam wątpliwości, ale nikt raczej sie nie czepia kilku cm.

dziekuje bardzo za wiadomosc emilko,sprawdzalam na stronie lotu.Pisze tam ze 158 cm,a moj bagaz ma 5 cm wiecej wiec mam nadzieje ze nie beda robic problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :P

tez sie tak stresowalam jak lecialam do Stanow :D teraz wiem ze niepotrzebnie:) Lecialam Lufthansa i nikt mi nie mierzyl walizki a jak jeszcze zobaczylam jakie wielkie torby ludzie biora na bagaz podreczny, to mi sie smiac z siebie samej chcialo :D

Nic sie nie martw !!

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie 8)

jest tak: 2 x 32 kg - tyle do luku bagazowego to znaczy calkowita waga nie wiecej niz 64 kg, ale maksymalnie 2 itemy (walizki, plecaki, cokolwiek)

maksymalne rozmiary walizek sa okreslone - nie pamietam jakie one sa - ale zadzwon do dowolnych linii to Ci powiedza

plus oczywiscie bagaz podreczny

tak dziala wiekszosc przewoznikow, a juz na 100% lufthansa i british airways - sprawdzone i potwierdzone :P

pozdr,

dagmarcia

dzieki serdeczne, ja tez wlasnie sie stresuje,ale lece lotem.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

wielkośa raczej nie ma znaczenia, wylatując z Bostonu widzia3em ludzi z pud3ami wielkości 35calowego telewizora...

Najwa?niejsze to, ?e nie mo?esz nadaa do luków wiecej ni? 2 sztuki baga?u. Limit wagowy 2 x 32 kg. Chyba ?e wiesz kiedy, jak i gdzie noge podstawia gdy wa?ą... Da sie to zrobia, tylko trzeba umiejetnie. Ale ogólnie jak np. przekroczysz 32 odrobine - typu 1 kg lub 2 nie powinni cie za to obcią?ya. Gdy wiecej - spodziewaj sie sporej dop3aty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...