Skocz do zawartości

I-94 departure record


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiem ze juz pisalam ale chce teraz wyslac ten formularz na adres podany na stronie ambasady, tylko nie wiem czy wysylac oryginal boarding pass i pozostalosci z biletu czy ksero, ja wiem ze na stronie jest napisane oryginal ale co jesli im sie zagubi i jak bede leciec do USA to jak wezme kopie to oni powiedza ze nie przepuszcza mnie tylko z tym, bo moze lepiej wyslac ksero a oryginal zatrzymac ze soba? Czy moze to potwierdzic notarialnie? Co jeszcze wysylalicie jak odsylaliscie I-94? Prosze aby osoby ktore odsylalay daly mi jakies wskazowki. Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej weezie, mozesz mi napisac co wiesz o tej calej procedurze, bo chyba mam ten sam problem co ty. Zgubilem ten formularz a chce jechsc jeszcze raz w tym roku. Jak dzownilem do ambasady sie popytac to wsumie nic mi nie poradzili i niczego sie nie dowiedzialem. Powiedzieli ze jak mam karte pokladowa to zebym ja wzial ze soba i jak co to pokazac to urzednikowi, ale nic wiecej. Mozesz mi powmoc i napisac co ty wiesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

no moge pomoc ale nie wiem za wiele, na tym forum znalazlam odnosnik do stronki ambasady http://poland.usembassy.gov/poland-pl/i94_form.html. no i chyba tak wlasnie zrobie jutro wysle ale tylko oryginal I-94 a reszte kopie bo sie boje ze mi gdzies to zaginie, a potem na lotnisku co pokaze? moge ksero ale powiedza ze ksero to moglam sobie narysowac albo co. Chce to wyslac poleconym, zeby jak najszybciej doszlo bo ja tez chce jechac na wakacje. balam sie ze nie dostane przez to wizy ale z tym nie bylo problemow, dostalam na 10 lat wiec luz ale sie teraz boje ze moga mnie nie wpuscic. Nikt niestety mi nie odpisal odnosnie tego czy wysylal oryginaly. Sama chcialam dzwonic jutro do ambasady ale skoro mowisz ze nic Ci nie powiedzieli, powinni powiedziec ze masz to wyslac. Ja juz sama nie wiem co robic, kazdy mowi co innego no ale z drugiej strony na stronie jest jak byk napisane zeby wysylac i to jak najszybciej, a u mnie minely juz 3 lata!!! Dobrze ze sie w ogole zorientowalam, i tak mam juz to I-94 przedziurkowane jak mi anulowali paszport wiec i tak lipa ale chce to wyslac tylko problem czy oryginaly tez czy kopie a oryginaly wziac ze soba jakby byly jakies problemy na lotnisku. PS oczywiscie zalaczam wszystko co moge (umowa o prace,swiadectwo pracy, operacje bankowe, potwierdzenie dostania sie na studia, dyplom itd, wszystko kserokopie ale bez potwierdzenia notarialnego, bo nie wiem czy tak moze byc,na stronie ambasady nie ejst sprecyzowane niestety :( ). Napisz mi co dokladnie mowili Ci w ambasadzie ok? pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...