Jump to content

Lot do Chicago - przełom czerwca-lipca. Dla 2 osób.


Recommended Posts

Witam,

poszukuję 2 biletów w 2 strony - of course :) - do Chicago O'Hare (oczywiście może być też Midway - i nawet byłoby lepiej - choć to raczej nie jest międzynarodowe lotnisko i dobrze wiem, że z Europy bezpośrednio tam nie latają).

Termin wylotu: między 29 czerwca a 3 lipca, ewentualnie 5-7 lipca.

Miejsce wylotu: Katowice lub Kraków.

Termin powrotu: nieprzekraczający 3 miesięcy.

Cena: do 3 tys. zł./bilet

Z możliwością przebookowania terminu powrotu na miejscu! Fajnie by też było, gdyby nie korzystać z usług naszej rodzimej firmy LOT.

Szukam na internecie, byłem tez w Orbisie, niestety raczej niczego nie da się znaleźć na ten termin za cenę do 3 tys. zł/bilet (chyba, że z 3 przesiadkami, a to mnie średnio interesuje). A może źle szukam? Jeśli ktoś ma konkretne oferty, zna się na tym, proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

YEAH!! Kupiłem bilety do Chicago :)

Cena jak na ten okres rewelacyjna: 2612 zł. za osobę (raczej nie znajdzie się już niczego tańszego na te dni). Czysta Lufthansa, w obie strony, z przesiadkami we Frankfurcie. Wylot: 4 lipca Katowice. Powrót: 3/4 października.

Polecam z czystym sumieniem Orbis (akurat w Bielsku-Białej). Już drugi raz kupowałem u nich bilety do Stanów i zawsze starali się jak najlepiej (z fantastycznym skutkiem).

:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...