Jump to content

jakie płace?


Recommended Posts


     

wiesz zapotrzebowanie jest na każdego, zyklych chłoporobotników sa miliony a ze spacjalistami już jest ciężej, ci lepiej zarabają. Zalezy czy bedziesz mieszkał w małym czy dużym miesicie. A jak już w dużym to zależy czy w cetrum czy na obrzeżach - wiadomo że w centum są niebotyczne ceny często.

Srednia płaca to od 6 do 8 $ na początek. Jak dobrze pracujesz to powinni ci podnieść do 10 $ na godzine :-). Wiadomo na początek nie ma sie spodziewać żadnych kokosów. Są osoby które po maja stałą pracę i sa legalnie to zarabiają po 20 $ na godzine, są też osoby co po 30 $ i wiecej ale to już są specjaliści.

Pójdziesz czasem szorowac gary do jednego gościa za 5 $ a klient ulice dalej da ci 8 $ na godzine. Kwestia znalezienia pracy bądź miejsca pracy :-). Najlepiej zachaczyc o cos na pocatku żeby miec na same utrzymanie w ciagu miesiaca na pewno kogos poznasz, ktos ci cos podpowie, poznasz okolice, bedziesz wiedziałgdzie co jest taniej :-)

Trzeba se jakos radzic co nie :-)

Link to comment
Share on other sites

przegladając oferty pracy można się natknąć na ogłoszenie, w których pracownik zarabia nawet $50K rocznie a to już jest bardzo dużo. Czy dla pracowników z zagranicy jest możliwe znalezienie takiej oferty? Jak różni się pensja Amerykanina od pensji imigranta przy legalnym zatrudnieniu?

np. http://hotjobs.yahoo.com/jobseeker/jobsear...ob_id=JG3LNNIEU

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...