Skocz do zawartości

Pytanko o wymiane paszportu!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Jestem zona amerykanina, obecnie w Polsce, czekam na spotkanie z konsulem w sprawie wizy imigracyjnej. Nasze malzenstwo zostalo juz wpisane do polskich ksiag (mamy juz polski akt slubu), obecnie jestem na etapie oczekiwania na nowy dowod osobisty ( z nowym nazwiskiem). Nastepnym oczywistym krokiem wydawalaby sie wymiana paszportu, ale! I tu nie wiem jak do tego podejsc. Bilet mam na stare nazwisko, we wszyskich formularzach do ambasady podaje numer starego paszportu ( tzn. jeszcze obecnego :( ) wiec nie wiem co by sie stalo ,gdybym poszla sobie do ambasady z nowo wyrobionym? Poza tym mogloby sie tez zdarzyc, ze wezwana zostalabym na rozmowe w trakcie oczekiwania na nowy paszport? Nie wiem jak tu zrobic najlepiej a chcialabym juz wymienic wszystkie dokumenty, tym bardziej, ze pozniej pewno bedzie z tym troche zabawy (mdzy Polska a Stanami). Tak wiec prosze jakas dobra duszyczke o rade, jesli ktos wie, a moze mial ten sam dylemat i z tego wybrnal :) . Dzieki z gory. Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...