Skocz do zawartości

Bezpieczny lot!


muchel

Rekomendowane odpowiedzi

27.05 lece do Newark. Róznica w cenach jest kolosalna miedzy LOT-em a np. lataj.pl. Wybrałem jednak lot z przesiadką w Kopenhadze. Czy ktoś z Was leciał juz w ten sposób przez kopenhage. Aha! Do Kopenhagi lece LOT-em a potem na Newark United Airlines. Czy te amerykanskie linie sa bezpieczne i czy obsługa jest wporzo. Czy amerykanie dają cos do jedzenia? Czy na pokładzie samolotu jest jakies TV, bo ogólnie trochę pękam sie tej podróży. Przyznam ze to mój pierwszy rejs samolotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loty miedzynarodowe zawsze zawieraja posilek. loty krajowe w usa juz nie. daja tylko orzeszki :) w samolocie sa telewizorki, nawet 2 filmy podczas podrozy puszcza, o napoje i alkohol mozesz zawsze poprosic. lecialam juz united i byli ok. nie masz co sie martwic. moze latanie nie nalezy do super przyjemnosci , chociazby ze wzgledu na malo miejsca na nogi ale da sie przezyc. glowa do gory, bedzie dobrze. :(

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loty miedzynarodowe zawsze zawieraja posilek. loty krajowe w usa juz nie. daja tylko orzeszki  :)  w samolocie sa telewizorki, nawet 2 filmy podczas podrozy puszcza, o napoje i alkohol mozesz zawsze poprosic. lecialam juz united i byli ok. nie masz co sie martwic. moze latanie nie nalezy do super przyjemnosci , chociazby ze wzgledu na malo miejsca na nogi ale da sie przezyc. glowa do gory, bedzie dobrze.  :(  

pozdro!

mało miejsca na nogi??? kurde ja mam 200cm wzrostu.... jak ja tam wysiedze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało miejsca na nogi? kurde ja mam 200cm wzrostu.... jak ja tam wysiedze

przy rezerwacji powinieneś zaznaczyć swoj wzrost i wtedy dają miejsce albo na początku rzędu albo na koncu i możesz się wyciągnąć pięknie - jedne z najlepszch miejscowek w samolocie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało miejsca na nogi? kurde ja mam 200cm wzrostu.... jak ja tam wysiedze

przy rezerwacji powinieneś zaznaczyć swoj wzrost i wtedy dają miejsce albo na początku rzędu albo na koncu i możesz się wyciągnąć pięknie - jedne z najlepszch miejscowek w samolocie :wink:

dziekuwa ... bede pamietał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27.05 lece do Newark. Róznica w cenach jest kolosalna miedzy LOT-em a np. lataj.pl. .... Do Kopenhagi lece LOT-em a potem na Newark United Airlines.

Kupiles bilet w koncu w LOT czy u agenta /lataj.pl/

Jezelio rezerwowales bilet w systemie amadeus /na 99% tak :)/ to sprawdz sobie podroz tutaj:

https://www.checkmytrip.com/ITN/LoginServle...ITN&LANGUAGE=PL

Masz wszystko napisane, acha czytalem /chyba na tym forum/ ze w United wodeczka platna :(

Acha a tu mozesz sobie samoloty poogladac /w srodku/

http://www.airliners.net/search/index.main

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...