Skocz do zawartości

Druga praca w Washington DC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Moze ktos z was orientuje sie jaka praca moze byc najlepsza jako dodatkowa w DC i gdzie ja zlapac?? Poniewaz obawiam sie ze liczba godzin i stawka tej ktora otrzymalem z biura jest niewystarczajaca i poprostu jedynie zwroca mi sie koszty wniesione za program i wyjazd, wiec co to za sens!! Jesli ktos z was byl juz w DC i pracowal dodatkowo, lub posiada jakiekolwiek informacje na ten temat to prosze o kazda rade i wskazowke. Z gory dziekuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz dokladnie w jakim miejscu bedziesz ,chodzi mi o dzielnice, bo DC jest duuuzee(NYC to nie jest ale i tak jest ogromne)...napisz dzielnice albo nawet ulice na jakiej bedziesz pracowal,albo mieszkal i latwiej bedzie Ci doradzic ... bo glownym czynnikiem warunkujacym znalezienie 2 pracy jest odleglosc od twoejj 1 pracy lub miejsca zamieszkania ... i czy bedziesz mial mozliwosc dojechania...

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej tam nie bedziesz pracowal...hmm... Ty jedziesz do Century Pools??Jesli tak to czesc chlopakow od nich(nawet duza liczba) mieszkala obok mnie na osiedlu w Alexandrii...jesli tam bys wyladowal to moglbym Ci pomoc w znalezieniu 2 pracy.. powiedzial o kilku miejscach...wiec narazie nie ma co gdybac bo nie wiadomo gdzie wyladujesz..najlepiej badzmy w kontakcie, i jak juz bedziesz na miejscu to zebys sie odezwal powiedzial co i jak...:)

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku nie jade na W&T... koncze juz studia... niedlugo bede jedynie staral sie o studencka.... szkoda ze tak pozno...Najlepiej przyjechac do tej roboty pod koniec Maja.. bo pozniej po prostu Cie rzuca gdzie zostanie basen jakis albo upchna Cie do kogos i za duzo godz. nie wyciagniesz... daltego musisz pokombinowac z 2 robota ..pomoglbym Ci gdybym widzial w jakim miejscu bedziesz .. a zreszta sam na pewno zaczniesz szukac w okolicy... najlepiej gdybys zadzwonil do nich (do Century, napisal maila) niech Ci podadza gdzie maja baseny i jaka szansa ze w tym terminie na jakim wyladujesz... duzo by Ci to ulatwilo...

Pozdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z tym samym pytaniem, jak w temacie... - orientujesz się może, Marcin, jak z dodatkową pracą na połoudniowym zachodzie Waszyngtonu? (kod poczt.: 20024) Będę pracowała w Phillips Flagship Seafood Restaurant i chciałabym się jeszcze rozejrzeć za czymś dodatkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej okolicy gdzie jest Twoja restauracja to nie bardzo.. to juz jest za Potomaciem.. w tej czesci Waszyngtonu nie wiem jak z robota..:/ ...ale niedaleko za rzeka ...jadac zolta linia metra( ze stacji L'Enfant Plaza ...) Tu masz mape gdzie jest Twoja restauracja a tu gdzie stacja metra... zobacz odleglosc ...:

http://www.mapquest.com/maps/map.adp?latlo...9%20Restaurants

http://www.wmata.com/maps/metrorail_street...map.cfm(wybierz Locate station L'Enfant Plaza - )a Twoja resturacja jest na 900SW Water Str ...

Jadac zolta linia w strone Huntington... duzo restauracji barow jest w Pentagon City od razu na stacji metra oraz Crystal City - tutaj mam trzy miejsca gdzie pracowalem albo ja albo moi znajomi i chetnie wzieli nas na kelnerow Hostow nawet bez doswiadczenia wczesniejszego...

To sa 2 restauracje w Crystal City Shops w podziemiach w metrze(nie pamietam nazw(ale w calych podziemiach sa tylko 3 wiec na pewno bys znalazla - jedna to meksykanska,a druga bardziej ekskluzywna... moje znajome tam pracowaly ..jako ich 2 praca...a jeszcze jedna restuaracja na zewnatrz juz na ulicy Crystal Drive 2200 - Teds Montana Grill - tam pracowalo nas 6 osob jako Hosci lub kelnerzy z ludzi z W&T, to byla nasz 2 praca... bardzo mila atmosfera i szef - Jay!!Polecam... z L'Enfant Plaza do Crystal City metrem jedzie sie jakies 10min..metro kursuje co 10min..wiec w miare czesto...

To z tych miejsc ktore moglbym Ci polecic czyli Pentagon City ale bardziej Crystal City!! ... i tez szukaj czego od razu w okolicy twojej pracy... na water str...

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...