Skocz do zawartości

Czy trudno przejść straż graniczną USA na lotnisku???


Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz może, czy dokładnie sprawdzają dokumenty i jak w ogóle się stosują do osób z W&T na granicy (na lotnisku)??? Już mam wizę ale... uwaga... dostałem w biurze paszport, otwieram wiza-anulowano, druga strona wklejona wiza-anulowano, następna strona to samo i dopiero na czwartej stronie wiza nie anulowana (jadę da stanów po raz pierwszy, nie mam pojęcia co się stało z moim paszportem w ambasadzie)... Czy mogą pracownicy straży granicznej mieć jakieś zarzuty do mnie? Jak lepiej się zachowywać? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachowuj sie normalnie. nie powinno byc problemow. ogolnie to wszytko na lotnisku przebiega sprawnie. mnie w zeszlym roku trzymali moze z 2 minuty. facet byl bardzo sympatyczny. sprawdzil dokumenty chyba powierzchownie, zeskanowal palce, zrobil pieczatki i szybciutko puszczal. pewnie w chicago jest wieksza kontrola ale w denver bylo sympatycznie. :)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak łatwo nie miałem

po 3 zdaniach zostałem poproszony o udanie sie do specjalnego pokoju w ktorym czekalo juz kilku ludzi

czekalem ok 30min zanim moje papiery zostaly sprawdzone dokladnie i dostalem pieczatke

za drugim razem bylo to samo a lecialem z grupa 10 osobowa

tylkop ja i jedna dziewczyna zostalismy poproszeni na bok i do pokoju gdzie znow czekalem za moimi papierami i pieczatka

na szczescie dostalem sie na teren USA mysle ze w tym roku bedzie bez problemowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może, czy dokładnie sprawdzają dokumenty i jak w ogóle się stosują do osób z W&T na granicy (na lotnisku)??? Już mam wizę ale... uwaga... dostałem w biurze paszport, otwieram wiza-anulowano, druga strona wklejona wiza-anulowano, następna strona to samo i dopiero na czwartej stronie wiza nie anulowana (jadę da stanów po raz pierwszy, nie mam pojęcia co się stało z moim paszportem w ambasadzie)... Czy mogą pracownicy straży granicznej mieć jakieś zarzuty do mnie? Jak lepiej się zachowywać? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Aż tyle Ci anulowano?? Heh, podejrzane, ciekawe co sie stało... Dobrze, że przyznali Ci jednak wizę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...