Skocz do zawartości

Siłownia


Callan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hehe no dobrze napisane, bo tez lekko uczulony na bledy jestem, takze poprawcie sie

w ogole po co tu ten post jest

wyjasnilo sie, gdzie chodzic na silke, za ile itp

a teraz jest gadka o niczym, kto jest wiekszym znawca

tyle, ze jak Ty chodzisz na silke od grudnia to nie sadze, ze wielkim znawca tematu jestes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wkrotce wybieram do USA i jak bede wracal, to byc moze przywioze sobie troche odzywek. Polecam ta stronke:

www.1fast400.com

Sa tam bardzo przystepne ceny. W zeszlym roku kolega, ktory byl w Stanach przyslal mi odzywke bialkowa 100% Whey Protein Optimum. Cena w USA za 10 funtow (4,5kg) wynosi 48$ (tj. ok 160 zl), a w Polsce ta sama odzywka kosztuje345 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się o nic nie kłócę nie uważam się za żadnego experta wprost przeciwnie gość na podstawie moich dwóch zadań wytyka mi ,że się wymądrzam jestem ciekaw co w nich pojawiło się że wysuwa tak daleko idące wnioski co do mojej osoby, czekam na odpowiedz już cały dzień a on milczy

Czesiek a jak efekty po tej odżywce?

by the way nikt nie ma wątpliwości , że to forum jest o ewentualnych podróżach do usa ale na tle bardziej obiegających tematem wątków na tym forum , ten nie wydaje się nieporządany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...