Skocz do zawartości

Przeszlosc "kryminalna"


golomb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcia3bym siw ubegac w tym roku o wize do usa ale chcia3bym sie dowiedziec na temat jednej rzcezy mianowicie mialem ostatnio incydent drobne pobicie sparwa byla na policji noi dosta3em 300z3 grzywny czy moge miec pzrez to jakies problemy w uzysakniu/odprawie na lotnisku ?? :/ :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No by3ą to tzw SOLÓWA i koles mia3 PODBITE oko nawet procesu niemia3em 300z3 i wszytko za drobna szkodliwosc ale wzieli mi odciski i zrobili zdjecia - to wsyztsko i dlatego drobne gdyz chyba kazdy z kims kiedys mia3 jakas zatarczke- oczywiscie niepochwalam takich rzeczy i lekkomyslniosci :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "podaniu" o wize znalaz3em takie cos:

38. IMPORTANT: ALL APPLICANTS MUST READ AND CHECK THE APPROPRIATE BOX FOR EACH ITEM.

A visa may not be issued to persons who are within specific categories defined by law as inadmissible to the United States (except when a waiver is obtained in advance). Is any of the following applicable to you?

Have you ever been arrested or convicted for any offense or crime, even though subject of a pardon, amnesty or other similar legal action? Have you ever unlawfully distributed or sold a controlled substance(drug), or been a prostitute or procurer for prostitutes?

- Co tutaj mam zaznaczyc ?? Yes or No ?? :/ :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "podaniu" o wize znalaz3em takie cos:

38. IMPORTANT: ALL APPLICANTS MUST READ AND CHECK THE APPROPRIATE BOX FOR EACH ITEM.

A visa may not be issued to persons who are within specific categories defined by law as inadmissible to the United States (except when a waiver is obtained in advance). Is any of the following applicable to you?

 

Have you ever been arrested or convicted for any offense or crime, even though subject of a pardon, amnesty or other similar legal action? Have you ever unlawfully distributed or sold a controlled substance(drug), or been a prostitute or procurer for prostitutes?  

- Co tutaj mam zaznaczyc ?? Yes or No ?? :/ :roll:

no

jesli napiszesz yes to musisz przyjechac na pobranie odciskow do ambasady (sprawdzenie w FBI) oraz beda prosili Cie o informacje na temat wyroku - jakis wyciag z centralnego rejestru itp. Co prawda to nie znaczy ze nie otrzymasz wize ale mysle ze zmnieszy twoje szanse.

Wedlug mnie nie sa w stanie sprawdzic w centralnym rejestrze czy jestes karany.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...