Skocz do zawartości

Gdzie wypożyczyc samochód w Los Angeles???


Rekomendowane odpowiedzi

wyskoczyło mi ze zapłace $204 dollary za economy car, na dwojke lepszy jest nam nie potrzebny tak mi sie wydaje??? [...] No i jak mi tu wyskoczyło $204 dollary to ile jeszcze bedzie trzeba doliczyc jakis ukrytych kosztów???

co do dodatkowych kosztow to dolicz jeszcze "underage" czyli ta oplate ponizej 25 roku zycia (15$/dzien), ale jak juz pisalam za pomoca niektorych sztuczek da sie ja wyeliminowac:). a co do wyzszej oplaty za to ze nie jestes amerykaninem to pogadaj z koms kto tam bedzie za lada, powiedz ze po raz pierwszy, ze studenci na programie letnim to moze nawet tego wam nie wlicza. da sie ugadac.

sprawdz jeszcze ile was wyjdzie wypozyczenie na pelne 14 dni, bo czesto jest tak ze jak wypozyczasz na pelny tydzien to masz jakis dodatkowy rabat. oraz najczesciej w promocjcach "pelnotygodniowych" znanjduja sie auta klasy "intermediate", wiec poszperaj jeszcze po stronie, moze znajdziesz jakies lepsze za nizsza cene (naprawde bym sie nie zdziwila)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i jeszcze jedno : w budgecie nie maja czegos takiego jak dodatkowe ukryte koszty - wszystko jasne i wyszczegolnione w warunkach na stronie. jednego tylko nie wiem, bo w nevadzie nie maja podatku stanowego i nie wiem czy przypadkiem w LA nie bedzie on doliczony dodatkowo, ale nie sadze :)

jak widac zadowolony klient jest w stanie sprowadzic kolejnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osz masakra, cos mi sie popierdzielilo ... sorry, mialam na mysli DOLLAR a nie budget ... sorry, naprawde nie wiem co mi sie pokickalo ... chyba dlatego ze ostatnio widzialam reklame budgeta w polsce ...

skleroza nie boli :?

No wlasnie sie dziwilem co piszesz.Faktycznie ja z Dollara bylem zawsze najbardziej zadowolony.Raz nie policzyli nam za to ze peklo kolo przy 130 km/h ( a powinni, bo opony nie sa bjete gwarancja)

opona7tf.th.jpg

Jako pracownicy kasyn mielismy, jakies tam znizki, jako studencie ale to i tak wychodzilo prawie na to samo.Dollar jest troche drozszy od innych, ale z racji tych wszystkich promocji wychodzi podobnie jak inne.Maja tez w sumie najlepsze auta (z dostepnych w wypozyczalniach :)) Bo sa raczej z GM czyli Chryslery i Dodge.Zadnych Hundai, Chevro-dełuuuu itd.

I musisz pamietac,ze oddzialy w innych stanach moga miec ze soba niewiele wspolnego poza logiem wypozyczalni.Pare razy sie na tym przejechalismy ( wypozyczanie samochodu na wiecej niz 4 osoby,klasa intermediate, dodatkowy kierowca itd..) roznice wynikaja przewaznie z prawa stanowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was jeszcze jedno pytanko a w szczegolności do WOJTKA bo widze ze jest niele zorientowany w tych sprawach:). :)

Nie wiem czy robic to przez neta zamawiac ten samochód czy juz jak bede na miejscu w LA wejde do dollara i zagadam z nimi co jest lepsze???

Dzieki wielkie za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja może też coś w tym temacie-

moje pytanie głównie skierowane do osób ,ktore wypożyczając auto miały poniżej 25 roku życia.

Gdzie tu na froum,ale nie pamietam gdzie dagmarcia mowila,ze w dollarze nie ma problemu- nie doliczaja oplaty za.."niewiekowość" :-)

czy faktycznie tak jest- czy to tylko zalezy od punktu, w ktorym wypożycza sie samochod, ze nie doliczaja $25/h ?

a pytanie drugie do Wojtka- pisales cos w poprzendim poscie na temat driveaway. jednym z wymogów do tego,zeby z te opcji podrozowania skorzystac,jest przedstawienie Driving Record-czy cos wtym rodzaju- jesli sie jest international student. przeciez u nas czegos takeio nie wydają? lol to jak to ominąć? dzieki za pomoc z góry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pytanie drugie do Wojtka- pisales cos w poprzendim poscie na temat driveaway. jednym z wymogów do tego,zeby z te opcji podrozowania skorzystac,jest przedstawienie Driving Record-czy cos wtym rodzaju- jesli sie jest international student. przeciez u nas czegos takeio nie wydają? lol to jak to ominąć? dzieki za pomoc z góry:)

Z doswiadczenia kolegi powiem Ci tak.

Bierzesz drukujesz sobie po Polsku pismo,ze jestes dobry kierowca bezszkodowa przeszlosci itd.Podbijasz to jakas pieczatku.Do tego zalaczasz kopie po angielsku i final. :)

Mozesz tez isc to PZU i poprosic o wydanie kwitu,ze jezdzisz/jezdzilas bezszkodowo, ale po pierwsze czasami nie daja.A po drugie jak ktos juz ma cos na swoim koncie to nie dostaniesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was jeszcze jedno pytanko a w szczegolności do WOJTKA bo widze ze jest niele zorientowany w tych sprawach:). :)  

Nie wiem czy robic to przez neta zamawiac ten samochód czy juz jak bede na miejscu w LA wejde do dollara i zagadam z nimi co jest lepsze???

Dzieki wielkie za info

Zalezy w jakim terminie ladujesz.Jesli weekend to moze nie byc samochodow wolnych (albo nie beedzie wolnych takich jakbys chcial), ogolnie polecam rezerwowanie przez interenet.Masz pewnosc.czsami nizsze tarfyfy (internet rates).A i czsami sie pomyla i wydadza komos Twoj samochod i potem masz np. Luxury w cenie economy.Tak nam sie wlasnie z 300 C udalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...