Skocz do zawartości

Praca w Milwaukee albo Chicago


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Przy pracy nielegalnej dostajesz na start 10$ na godzine, jak bedziesz pracował dłużej u jednego pracodawcy możesz dostać podwyżkę do 12$. Pieniądze dostawałem pod koniec dnia gotówką, około 100$. Jest to przeważnie praca remontowa lub budowlana.

Przy legalnej pracy raczej Ci tyle nie zapłacą (znajomy na myjnii zarabiał 8$) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pracę nielegalną to w Chicago znajdziesz ją bez problemu, wystarczy pójśc na gas station na jackowie i napewno coś dorwiesz. Z pracą legalną jest troche gorzej, ale w gazetach polskich są różne ogłoszenia i tam coś możesz trafić.

Gas station czyli ściana płaczu... Heh...

Ja mieszkałem na płd. Tam stawki dla początkującego wahały się między 7 a 9$. Nie wiem, jak na Jackowie, ale płacą aż tyle?? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak podjeżdza gośc i proponuje mniej niż 10 za godzine odrazu zostaje wyśmiany i nikt do niego nie pójdzie pracować, co najwyżej jakiś stary dziadek.

Pozatym oni tak na tym zarabiają że zapłacenie komuś 100 baków dziennie to przyszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podjeżdza gośc i proponuje mniej niż 10 za godzine odrazu zostaje wyśmiany i nikt do niego nie pójdzie pracować, co najwyżej jakiś stary dziadek.  

Pozatym oni tak na tym zarabiają że zapłacenie komuś 100 baków dziennie to przyszcz.

Jednak słyszałem, że często się zdarza, że biora takiego na jeden-dwa dni i nie płacą w rezultacie ani centa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...