Skocz do zawartości

W&T zakres wieku ;-)


lorku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mysle o wyjezdzie w przyszlym roku na W&T. Tyle, ze z tego co pamietam istnieje grainca wieku. Hmm nie jestem teraz pewien ale chyba na W&T kwalifikuja sie osoby do 26 roku zycia, interesuje mnie czy to prawda. Chodzi o to ze w przyszlym roku w lipcu koncze 26 lat, wiec zdaje sie ze nie kwalifikuje sie juz "wiekowo". Bede wdzieczny za rozwianie moich watpliwosci.

Pozdrawiam

lorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, znam zasady to zartobilwie bylo napisane. Choc z obronami to roznie bywa, sam zaraz po obronie licencjatu polecialem na W&T. W tym roku znajomi pobronili sie i tez juz siedza za oceanem, choc trzeba przyznac ze mieli duzo szczescia ze udalo im sie tak sprawy zalatwic.

lorku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, znam zasady to zartobilwie bylo napisane. Choc z obronami to roznie bywa, sam zaraz po obronie licencjatu polecialem na W&T. W tym roku znajomi pobronili sie i tez juz siedza za oceanem, choc trzeba przyznac ze mieli duzo szczescia ze udalo im sie tak sprawy zalatwic.

lorku

Ambasada w trakcie lata (juz po wydaniu wiz) dzwoni na uczelnie i sprawdza czy ktos sie przypadkiem nie obronil. Moze wtedy cofnac wize.. wiec wedlug mnie lepiej nie ryzykowac..

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...