Skocz do zawartości

Wyrabianie SSN - czy moze byc problem?


szope

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wyglada tak, ze nie podalem oraganizacji sponsorujacej drugiego imienia, a wiec zarowno w sevis jak i na ds jest jedno imie. Zrobilem to wd. zalecen takich jak pisanie dokladnie tego samego co w paszporcie, jako, ze mialem (nie wiedziec czemu) podane tylko jedno imie tak tez wszedzie tak powypisywalem. Niedawno okazalo sie ze i tak musze wyrobic nowy poszaport i we wniosku juz musialem podac drugie imie. Myslicie ze moga byc przez to jakies problemy? pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wkrecisz babke, ze na DSie czesto wpisuja tylko jedno imie

fakt, ze amerykance sa wielce formalni, ale przyznac trzeba, ze sa tez ciemni. a przy wyrabianiu SSNa najczesciej sa

gorzej jakbys mial inne nazwisko

a tak wszystko bedzie sie zgadzalo wiec nie ma sie czym martwic

nie pochodisz z kraju hiszpansko-jezycznego... nie masz sie co obawiac.

drugie imie to nie czesc nazwiska (i odwrotnie).

dobry sponsor zalatwi w 2 minuty sprawe z SSA; zly sponsor nic nie zalatwi i wszystko bedzie na Twojej glowie - ale luzik. nie takie rzeczy dzialy sie przy wyrabianiu numeru.

jesli wszystkie pozostale dane (szczegolenie data/miejsce urodzenia) beda takie same na DSie i w paszporcie - to mozesz spac spokojnie.

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko [beeep] tylko po co mnie cytujesz

po to zeby osoby majace problemy z mysleniem i kojarzeniem - bez problemow upewnic w tym, ze jesli posiadaja 'normalne' (jak na slowian) imiona/nazwiska (oraz pozostale dane beda OK) - nie beda mialy w SSA wiekszych problemow. po to Cie cytuje.

nie kazdy student jest intelignenty. kiedys, przy przyjmowaniu na studia byl to wymog - teraz - nie.

nara, heh

(tak, wiem - cytowac powinienem oryginalne zapytanie - no ale przeciez jestesmy inteligentni, wiemy do czego odnosi sie moja odpowiedz - wiec bez potrzeby piany, chyba, bic nie bedziemy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec po co stosujesz inteligentne sztuczki i mnie cytujesz i zmylasz tych mniej inteligentnych

moga sie zagubic przez takie triki

bo narzad ktorego sie nie uzywa - zanika; a ja jestem nie dosc samolubny i dbam nie tylko o siebie ale i o kondycje psychiczna innych :)

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...