Skocz do zawartości

Wybór stanowiska w kasynie.


Groch

Rekomendowane odpowiedzi

Co byście wybrali, albo co mi polecacie?

Food and Beverage staff - $3.80 - 7.50

Cashiers - $7.00 – 10.00

Guest Room Attendants - $6.86

Stewards - $6.86

Security Officers - $8.00- 10.00

Cashier & Sexurity Officers wymagaja licencji - $350.

Teraz pytanie, co wybrać? Zeby zarobić troche siana a jednoczesnie sie nie narobić:). Wiem, że to ciężkie do pogodzenia...

Jadę pierwszy raz na worka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby się nie narobić to chyba Security. Food and Beverage jest bardzo szerokie: jeśli jest to kelner to bierz, a jeśli kucharz albo zwykły sprzedawca to juz gorzej. Kasjer-wszystko zalezy od kasyna, bo od tego zależą napiwki. Musisz sie dowiedzieć, jak to ogólnie wygląda w tym konkretnym kasynie.

Guest Room Attendant to housekeeping, więc raczej odradzam.

Ja bym chyba wybrała kasjera.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezyka nie musisz znać na: Steward-zmywanie garów i Guest Room Attendant-sprzątanie pokoi. Na Security chyba też nie za dobrze trzeba znać.

W F&B wszystko zależy od stanowiska, Cashier-teoretycznie trzeba znać kilka podstawowych zwrotów, praktycznie wymagają znajomości języka, gdyż jest to praca odpowiedzialna i co tu dużo gadać, jedna z lepszych pozycji.

Z tego co ja wiem to tak wygląda.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w secuirity wymagaja niby perfect english w pismie, ale jak to sprawdza?

busser, host, dishie praktycznie 0 angielskiego

server zalezy czy food server czy coctail

bo coctail to wystarczy paru drinkow sie nauczyc i luz

a food czasem sa krytyczne sytuacje ale ze srednim ang bez problemu sobie poradzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi.

Jesli chodzi o język to sie tym raczej nie przejmuje. Myśle, że nie bede miał problemów.

Chciałbym podjąć drugą prace i mysle, że nie bedzie z tym wiekszych problemów, tylko jeszcze nie wiem w jakich godzinach bede pracował w kasynie.

Cashier - praca przy żetonach.

Przy server mam do wyboru - driny albo food.

Zastanawiam sie czy wiecej mozna wyciagnać z cashiera (pensja + tipy), czy ochrona ze stałą, pewną pensja.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz niezły wybór-życze Ci, żeby nie okazał się on pozorny.

Co do tipów Cashierów to zależy od zmiany, kasyna, sezonu i polityki firmy, więc ciężko powiedzieć ile można wyciągnąć. W moim za[beeep]astym kasynie (które było tak naprawdę fajne) najlepsi wyciągali średnio 40$ dziennie napiwków, standard to było 20$, ale wiem że w innych kasynach nie było tak różowo.

A co do drugiej pracy to zdecydowanie polecam nadgodziny, jeśli będziesz miał taką możliwość-zawsze to 150%. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pisales cashier ma 7-10$+tipy a secuirity 8-10$

to juz z tego widac ze cashier lepszy, ale ostatecznie zalezy to od zmiany

nie orientuje sie za bardzo w obowiazkach cashiera, ale wydaje mi sie, ze bedzie to ciekawsza praca niz bycie ochroniarzem

ochroniarz albo sie szweda i sie nudzi, albo liczy ludzi wchodzacych do kasyna itp

a tak zawsze bedzie sie pamietalo,ze pracowalo sie w kasynie przy automatach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...