Skocz do zawartości

male pytanko


kita

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy jest ktos kto jedzie na campa albo resort, ma status ready to place i przed nim wplata ostatniej raty, oczekiwanie na formularz medyczny.....bo troche zaczyna mnie to martwic...w tamtym roku o tej porze juz dawno wypelnialam wnioski wizowe. Dzwonie do biura ale moja sprawe chyba totalnie olewaja boje sie ze przez ich niedopatrzenie nie wyjade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jest ktos kto jedzie na campa albo resort, ma status ready to place i przed nim wplata ostatniej raty, oczekiwanie na formularz medyczny.....bo troche zaczyna mnie to martwic...w tamtym roku o tej porze juz dawno wypelnialam wnioski wizowe. Dzwonie do biura ale moja sprawe chyba totalnie olewaja boje sie ze przez ich niedopatrzenie nie wyjade.

to wszystko zalezy od tego kiedy skladalas aplikacje. ja w zeszlym roku jeszcze w ogole nie mialam placement'u a teraz juz mam wszystko zalatwione. nie boj sie, ze cos ktos czegos niedopatrzy,bo to w systmie jest niemozliwe od tego roku. wszysto jest zalatiwane elektronicznie. poza tym- nie jestes jedyna,ktora ma status ready to place. kiedy wylatujesz? jesli pod koniec czerwca to tym bardziej nie masz sie co przemowac. na pewno miejsce dla Ciebie sie znajdzie i bedzie wszystko okey. vwnioski wizowe rowniez pewnie sa juz wydrukowane i lada chwila je dostaniesz- zobacz sobie na zakladke- VISA DETAILS- jesli jest tam data wydrukowania visy (VISA PRINTED DATE) to w najblizszych dniahc otrzymasz wnioski pocztą :)

jesli masz jeszcze akies watpliwosci,chetnie odpowiem na ptytania.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn u mnie bylo tak najpierw myslalam ze pojade w to samo miejsce wiec zlozylam fast.... ale sie okazalo ze jednak nie moge tam jechac wiec musialam skladac wszystko od nowa, zrobilam wszytsko co nalezy fakt ze referencje wyslalam oddzielnie ale nie wierze ze zginely, po miesiacu dzwonie do biura okazalo sie ze moje konto bylo (out ich jakies powiedzonko) poprawili ok nadali nowe konto po czym w moim statusie pisze ze brakuje referencji zdjecia itd wiec dzwonie i mowie ze wyslalam ciagnie sie to juz 2 tyg albo i dluzej dzwonilam juz kilka razy....w tym samym czasie napisalam do pewnego pracodawcy i odpisuje mi babeczka z biura w stanach ze nie moze pokazac mojej aplikacji bo czegos niedopelnilam odpisalam jej ze jest ok wiec interweniowala do biura w warszawie. napisalam do niej wczoraj( bo odpisala ze bedzie pokazywala moja aplikacje innym pracpdawca) ze mam rozumiec ze wszystko jest ok.odpisala ze zobaczyla moja aplikacje i dalej nic nie zmienili napisala do warszawy zeby ich popedzic. jak tu sie nie denerwowac jak jade 17 czerwca .... najlepsze jest to ze widnieje nie zaplacona 1 wplata a zaplacona byla w grudniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze Ty mialas juz zagwarantowane ze jedziesz gdybym miala tak teraz to bym sie nie przejmowala.......a w tym momencie powinnam miec status ready to place i powinni mi szukac miejsca tymczasem nic nie robia z moja skrzynka i dalej widnieje ze powinnam doslac referencje zdjecie itd. i jezeli wydzwaniam juz od miesiaca 2 razy interweniowali z biura ze stanow to wydaje mi sie ze kompetentne biuro w koncu zalatwilo by to raz a porzadnie. wiem ze maja napewno duzo pracy a przede mna prawie 2 m-ce ale dopoki oni tego nie zmienia w stanach mi nie moga szukac pracy mam czekac az sie obudza 30 czerwca i napisza przykro nam ale mamy za malo czasu na znalezienie placementu. Tissaya wiesz moze czy oni maja moze jakiegos przelozonego lub kogos nad nimi ale jeszcze tu w polsce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...