Skocz do zawartości

przewo?enie lekarstw


Rekomendowane odpowiedzi

Cześa!

Lece do USA na rok i nie wiem, czy tam lekarstwa są drogie czy w przystepnej cenie. Czy mo?na bez problemu wziąa ze sobą z Polski lekarstwa np. na grype, na uczulenie, itp? Czy są jakieś ograniczenia? Czy trzeba miec jakis papierek od lekarza, na co to jest? I czy taki papierek ma bya tylko po polsku, czy po angielsku? (kto go pisze i jak ma taki papierek wyglądaa?)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześa!  

Lece do USA na rok i nie wiem, czy tam lekarstwa są drogie czy w przystepnej cenie. Czy mo?na bez problemu wziąa ze sobą z Polski lekarstwa np. na grype, na uczulenie, itp? Czy są jakieś ograniczenia? Czy trzeba miec jakis papierek od lekarza, na co to jest? I czy taki papierek ma bya tylko po polsku, czy po angielsku? (kto go pisze i jak ma taki papierek wyglądaa?)

Pozdr

zalezy o jakie leki chodzi - takie podstawowe to mozesz brac - jednak witaminy itp sa tansze niz w polsce. Najlepiej wez ulotke ktora jest z kazdym lekiem aby lekarz na miejscu mogl odnalezc odpowiednik jak przeczyta nazwe w lacinie. Jesli masz jakies stany zapalne albo dluzsza historie choroby to dobrze byloby aby twoj lekarz to opisal po angielsku.

F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przewozeniem raczej nie ma problemu, mala reklamowka, kilkanascie listkow prochow jakies mascie kropelki i wrzucasz do walizy. do mnie sie nie czepiali przy odprawie, a potem juz sam bedziesz wiedzial gdzie kupic te ktorych potrzebujesz i za ile :wink: ale jak masz jakies specjalne lekarstwa to proponuje zabrac ze soba i sie w ogole nie stresowac, ale to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jadac do Stanow zabralam ze soba mala apteke :P

Wszystkie leki powinny byc z ulotkami, nie zabieraj worka bialych pigulek :D i wsadz to wszystko gdzies miedzy ciuchy do walizy a nie na wierzchu, bo oni czesto otwieraja torby i wkladaja tam taka laske w poszukiwaniu materialow wybuchowych(Detroit) i po co masz sie niepotrzebnie stresowac, jak otworza torbe a tam sie same piguly wysypia ??

pozdrowienia :D

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...