Skocz do zawartości

co lepiej konto zalozyc w usa czy w polsce?


aga0212

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o to bym w usa a dokladnie w NY wplacala kase i gdzie mi sie bedzie bardziej oplacac tzn. czy prowizje za prowadzenie konta i wplacanie i wybieranie sa duze????

i chcialam sie jeszzce dowiedziec czy gdzies w okolicach brooklyn sa moze [ :?: b]autlety??????[/b]dzieki wielkie za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam w stanach konto i niemiałąm zadnych opłat z tego tytułu. posiadałam karte do bankomatu, czeki i niedeklarowałam zadnych wpłat , zamkniecie konta trwało 5 minut bez zadnych dodatkowych opłat. A przy załozeniu dostałam 10$ w prezencie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aggga a w jakim banku masz to konto zalozone? trudno je zalozyc? trzeba mniec jakies dokumenty? bo ja jade na wizie turystycznej i nie bede legalnie pracowac moge miec jakies problemy  z tego tytulu z kontem???dzieki za odp

bremer bank w MN. Niewiem jak to wygląda w innych stanach ja byłam w MN.niewiem czy ten bank jest ogólnir dostępny, ale uważam ze niepowinnaś mieć problemu z założeniem konta warto tylko przed wyjazdem zamknąć konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu przed wyjazdem warto zamknąć konto?

może się jeszcze przecież przydać  

chyba, że o czymś nie wiem  :wink:

przed wyjazdem rok temu śledziłam to forum (poszukaj w archiwum, ale takim dalekim) i ludzie mieli potem problemy ze banki przysyłały jakies rachunki dodatkowe do zapłaty. Zreszta mozesz zamknąc konto, przesłać pieniądze do polski a potem jak bedzie ci kiedyś potrzebne założyć nowe. Zreszta nigdy niewiadomo czy za rok przyjedziesz w to samo miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż sobie konto walutowe w Polsce oraz konto w USA. Ja w ubiegłym roku zakładałam w Wells Fargo, i przelew do Polski niezaleznie od kwoty kosztował mnie $40. Kilka dni i dolary są w Polsce. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...