Skocz do zawartości

dzwonienie na polska komorke


Kati

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm... szczerze powiedziawszy nie za bardzo... ja dzwoniłam do kraju z Virginii i z Florydy głównie za pomocą międzynarodowych kart-zdrapek telefonicznych o nominale 5$ - w obu przypadkach za owe 5$ mogłam wydzwonić albo ok. 2,5 godziny na stacjonarny albo ok. 30 minut na komórkę, więc bez porównania... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od karty. Trzeba znaleść naljepsza metodą prób i błędów. Ja znalazłam taką gdzie miałam tyle samo minut na komórki i na domowe wiec była bardzo kozystna. Jednak dróga miała godzinę na domowy albo 3 min na komórkę. Niestety nie pamietam nazw. Jeśli znajde jakieś w domu to napewno podam ci nazwę tej lepszej. Tylko moze to zależy też od stanu w jakim jesteś, tego niewiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie oplaca sie dzwonic z kart, trzeba tylko poszukac najlepszej.

ja za $5 mialam 4-5h do PL a na koma tylko 30 min. trzeba tylko uwazac na connection fee - najtaniej wychodzi jak dzwonisz raz ale na dlugo.

pozdrawiam

pat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko .. czy sa karty zdrapki za pomocą których można dzwonić do Polski z komóry (oczywiscie z amerykanskim pre-paidem na pokladzie) .. ewentualnie czy znacie moze takie karty pre-paid, w których można zakupić jakis pakiet rozmów międzynarodowych (za grosze rzecz jasna) ...

No i może jeszcze jedno .. Jak byłem w UK to pamiętam, że dzwoniłem do Polski z komórki za grosze poprzez jakiś numer dostępowy (karta pre-paid z O2) .. może słyszeliście o podobnym rozwiązaniu w USA ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko .. czy sa karty zdrapki za pomocą których można dzwonić do Polski z komóry

Tak, sam dzwoniłem z komórki z amerykańskim prepaidem do Polski korzystając z karty-zdrapki. Nie pamiętam jaka to karta była, ale przypuszczam, że jeśli nie wszystkie to większość ma taką mozliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko .. czy sa karty zdrapki za pomocą których można dzwonić do Polski z komóry (oczywiscie z amerykanskim pre-paidem na pokladzie) .. ewentualnie czy znacie moze takie karty pre-paid, w których można zakupić jakis pakiet rozmów międzynarodowych (za grosze rzecz jasna) ...

No i może jeszcze jedno .. Jak byłem w UK to pamiętam, że dzwoniłem do Polski z komórki za grosze poprzez jakiś numer dostępowy (karta pre-paid z O2) .. może słyszeliście o podobnym rozwiązaniu w USA ??

Na tej stronie oferuja niezle karty

www.noble.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę robić reklamy dla karty lecz od kilku lat używam

DIAMOND AFRICA

dzwonię z komórki jak i też stacjonarnego telefonu i uwazam że jest najlepsza

zanim trafilam na ta karte przetestowalam wiele albo bardzo wiele

ta jest superowska i wszystkim polecam

oczywiście dzwoniąc z komórki na komórkę mam do wykorzystania nie godziny lecz minuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...