Skocz do zawartości

Egzamin na stanowe prawko na aucie z wypozyczalni


marki

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
Witam

Czy moge zdac egzamin na stanowe prawko na aucie z wypozyczalni?

Dokaldnie chodzi mi o Arizone.

Pozdrawiam

Rafal

mozesz..... a przy okazji mam taka jedna mala prosbe ...daj mi namiar wypozyczalni, ktora wypozyczy ci samochod jesli nie masz prawka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz..... a przy okazji mam taka jedna mala prosbe ...daj mi namiar wypozyczalni, ktora wypozyczy ci samochod jesli nie masz prawka :)

No to nie jest problem bo wystarczy isc z kims kto ma, i jesli juz masz zdany egzamin teoretyczny i zaswiadczenie, ze mozesz jezdzic z kims kto ma prawo jazdy to ta osoba bierze auto i dopisuja Cie jako drugiego kierowce. W takiej sytuacji bardzo wazne jest zeby miec przy sobie papier, ze  auto jest ubezpieczone takze na Ciebie bo bez ubezpieczenia nie dopuszcza Cie do egzaminu.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze się podobno z wiekiem czepiają... w przyszłym roku chcę jechać ze znajomymi na zachodnie, a po pracy wynająć samochód i "trochę" pozwiedzać, ale my wszyscy będziemy wtedy mieli po 21 lat... Wprawdzie planuję sobie w tym roku wyrobić amerykańskie prawko (na podstawie międzynarodowego) ale... jak myślicie, ciężko będzie znaleść wypożyczalnię, która będzie chciała auto dać? Może jak by się zapłaciło z góry to patrzyliby na nas przychylniejszym wzrokiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meggy chciala byc madra ale jej sie nei udalo :)

nie rozumiem twojej aluzji....przeczytaj dokladnie moje pytanie, a potem sie czepiaj, bo NIKT nie wypozyczy samochodu osobie bez prawka!!! oczywiscie mozna isc z kims i wpisac sie jako drugi kierowca ale moje pytanie nie tego dotyczylo, wiec..... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zlosc sie bo zlosc pieknosci szkodzi :) jasne ze nikt nie pozyczy auta osobie bez prawka ale autor watku wcale sie o to nie pytal czy mu pozycza bez tlyko czy mozna na takim zdawac... buzi na zgode ;P

no to juz lepiej.....ok zgoda tylko gdzie te buzi ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze się podobno z wiekiem czepiają... w przyszłym roku chcę jechać ze znajomymi na zachodnie, a po pracy wynająć samochód i "trochę" pozwiedzać, ale my wszyscy będziemy wtedy mieli po 21 lat... Wprawdzie planuję sobie w tym roku wyrobić amerykańskie prawko (na podstawie międzynarodowego) ale... jak myślicie, ciężko będzie znaleść wypożyczalnię, która będzie chciała auto dać? Może jak by się zapłaciło z góry to patrzyliby na nas przychylniejszym wzrokiem :)

Genetralnie to sie nie czepiaja tylko za ubezpieczenie sie placi wiecej przed 25 rokiem zycia. Teraz w Kaliforni przepisy sie zmienily- z Twojej wypowiedzi wnioskuje, ze chcesz zrobic prawko teraz i uzywac go znowu za rok- i teraz wyrabiaja alienom tylko na tyle na ile maja wize wiec dowiedz sie czy Ci potem przedluza czy wymienia czy cos.

Nie sadze zebyscie mieli problem z wypozyczeniem jesli macie karte debetowa i prawo jazdy

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...