Skocz do zawartości

Ja to wszystko...


leszek

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze pytanie:Jesli powiem na lotnisku ze przyjechalem na 3 tygodnie to czy tylko na ten czys dostane pobyt czy moze na 6 miesiecy.

Bylem we wrzesniu 2005 w nowym jorku 8 dni i wrocilem nie mialem zadnych jaj z odprawa az sie zdziwilem.Pytanie moze dlatego ze wize mam z Berlina i mieszkam w niemczech a samolot byl z paryza i bylem chyba jedynym polakiem na pokladzie.

chyba to...

A myslisz ze tu ludzie sa wrozkami? 8)

Proponuje przeszukac forum, juz pewnie o tym bylo nie raz

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru krzyczec na ciebie ale sam jestem zly.Bo bylem sam w nowym jorku 8 dni we wrzesni,jak prawdziwy turysta i nieprzygladalem sie temu papierkowi j-94.Poprostu go wrzucilem do koszyka przed wejsciem na poklad samolotu i tez nie wiem czy dobze zrobilem.Na tym forum to kazdy mial jakies jaja,a ja zadnych tak jakbym wyjechal do Czechoslowacji.Na wizie tez niemam jakis gwiazdek,nic 10 letnia a bylem w dziewiatym roku i teraz chce jeszcze raz pojechac na floryde i poprostu zglupialem przez te forum.Dodam promese dostalem w Berlinie.Dzieki i przepraszam jesli tak to odebrales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy wszyscy modrzy jestescie,odpowiadajac na durnowate pytanie o laptopach,benzynie czy innych knotach a jesli sie pojawi jakies ciekawe pytanie to cisza.

uważam ze pytania o benzynę, konta wcale nie sa głupie!!!!!!!! Ludzie jadą tam na parę miesiecy i starają się rozeznać jak tam wszystko wygląda. Ty byłeś 8 dni wiec nie potrzebowałeś konta. Jak ktoś jedzie na 5 miesięcy to woli sie przyszykować tutaj a nie zacząć swój pobyt w USA od samych problemów. Czesto nawet dobrze mówiąca osoba po angielsku ma barierę językową.

Ameryka to dziwny kraj i mozna tam się wszystkiego spodziewać.

A moze poproś celnika aby ci odrazu wbił na 6 miesięcy.........hmmmm a moze znajdz osobę która ma szklaną kulę to ci odpowie. Poszukaj cyganki w okolicy dworca cantralnego. Jesli ci się nie podoba to foruym to nie zaglądaj tu, proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy wszyscy modrzy jestescie

Ja nie jestem modry. A Ty jesteś modry?

Niech się zgłosi ktoś na tym forum, co jest podobnego koloru...

BTW:

Jak już napisał STMan, nikt nie jest wróżką. Mozna tylko gdybać... Ja mówiłem, że chcę na 3 miesiące a dostałem na pół roku. Wszystko zależy od urzędnika imigracyjnego, więc nie rzucaj się tak bardzo. A o gwiazdkach to już Ci odpisałem w innym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru krzyczec na ciebie ale sam jestem zly.Bo bylem sam w nowym jorku 8 dni we wrzesni,jak prawdziwy turysta i nieprzygladalem sie temu papierkowi  j-94.Poprostu go wrzucilem do koszyka przed wejsciem na poklad samolotu i tez nie wiem czy dobze zrobilem.Na tym forum to kazdy mial jakies jaja,a ja zadnych tak jakbym wyjechal do Czechoslowacji.Na wizie tez niemam jakis gwiazdek,nic 10 letnia a bylem w dziewiatym roku i teraz chce jeszcze raz pojechac na floryde i poprostu zglupialem przez te forum.Dodam promese dostalem w Berlinie.Dzieki i przepraszam jesli tak to odebrales.

pogubiłam sie w tym twoim poście- o co CI w sumie chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru krzyczec na ciebie ale sam jestem zly.Bo bylem sam w nowym jorku 8 dni we wrzesni,jak prawdziwy turysta i nieprzygladalem sie temu papierkowi  j-94.Poprostu go wrzucilem do koszyka przed wejsciem na poklad samolotu i tez nie wiem czy dobze zrobilem.Na tym forum to kazdy mial jakies jaja,a ja zadnych tak jakbym wyjechal do Czechoslowacji.Na wizie tez niemam jakis gwiazdek,nic 10 letnia a bylem w dziewiatym roku i teraz chce jeszcze raz pojechac na floryde i poprostu zglupialem przez te forum.Dodam promese dostalem w Berlinie.Dzieki i przepraszam jesli tak to odebrales.

pogubiłam sie w tym twoim poście- o co CI w sumie chodzi ??

Wytłumaczę. STMan ma w podpisie info zaczynające sie od słów: "zanim na mnie nakrzyczysz". Leszek, nie wiedząc, że to tylko automatyczny podpis, zaczął tłumaczyć, że nie krzyczy na niego tylko jest zdenerwowany... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki z ciebie typ nie moge!! myślisz że tu ludzie pomagają sobie tylko jak mają "durne problemy"? większość osob z forum jeżdzi na WAT i o tym najwięcej wie jak nikt nic nie wie na temat twoich problemu wolisz żeby ci durnoty wypisywał? puknij się porządnie młotkiem w głowe bo nikt tu nie jestes po to żebyś tu swoje złości wyładowywał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...