Skocz do zawartości

Gdzie można sporo zarobic!


Rekomendowane odpowiedzi

nie mozecie pogadac o rozsadnych pracach gdzie mozna sporo zarobic

gadacie tylko jak byc kelnerem busserem i na alasce przy rybkach

ludzie nie macie jakis wiekszych ambicji - pewnie macie ale ciezko sie za cos wiekszego wziasc ale przeciez chyba sie nie przyjezdza do ameryki po to zeby latac z talerzami jak jelen w knajpach czy tyrac na budowach z elementem spolecznym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

miles ja dobrze wiem o takich rzeczach jestem tu od ponad dwoch lat

i tez poznalem syfiaste prace w restauracjach i na budowie i wiem jak to jest byc nielegalnym - mnie sie juz udalo zalegalizowac na szczescie

wiec juz nie mysle o pracach w knajpach itp - a tu wiekszosc tylko o takich tyrkach rozmawia a wielu tez jest legalnie i pokonali juz te pierwsze kroki w usa a wciaz wydaja sie byc ustosunkowani tylko do beznadziejnych prac - rozumie ludzi co tu przyjechali dopiero co i nic nie wiedza ucza sie jezyka i odkrywaja dopiero ameryke wiec generalnie sa skazani na "niewole" w knajpach i budowach zeby przetrwac do lepszych dla siebie czasow a to jak szybko im sie to uda zmienic zalezy od nich samych - oby to nie trwalo wieki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem (chyba na discovery był program o tym), że w USA cenią pracowników wysokościowych np. mycie okien w wysokich wieżowcach na linach. Chyba mi się przesłyszało :) ale usłyszałem, że płacą im 500USD/1 okno :) :hahaha: , a taki pracownik potrafi umyć do 400 okien dziennie. Czy jest w tym chociaż odrobina prawdy? Mi by wystarczyło 50USD/h.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miles ja dobrze wiem o takich rzeczach jestem tu od ponad dwoch lat  

i tez poznalem syfiaste prace w restauracjach i na budowie i wiem jak to jest byc nielegalnym - mnie sie juz udalo zalegalizowac na szczescie

wiec juz nie mysle o pracach w knajpach itp - a tu wiekszosc tylko o takich tyrkach rozmawia a wielu tez jest legalnie i pokonali juz te pierwsze kroki w usa a wciaz wydaja sie byc ustosunkowani tylko do beznadziejnych prac - rozumie ludzi co tu przyjechali dopiero co i nic nie wiedza ucza sie jezyka i odkrywaja dopiero ameryke wiec generalnie sa skazani na "niewole" w knajpach i budowach zeby przetrwac do lepszych dla siebie czasow a to jak szybko im sie to uda zmienic zalezy od nich samych - oby to nie trwalo wieki!!!!

ja mam, nie wiem dlaczego?? wrażenie że osoba zaczynająca ten wątek miała na myśli prace wakacyjne na 3-4 miesiące, i w tym tonie odpowiadali pozostali. Zgoda, jak się jedzie z planem pozostania dłużej to dobrze było by pomyśleć o czymś ciekawszym, ja nie wyobrażam sobie żebym miał np. latać z tacą, czy parkować samochody przez kilka lat, wystarczyły mi 3,5 miesiąca....no a gdybyś wiedział jakie prace można wykonywać będąc na W@T pewnie byś pisał w innym tonie...mając mało ambitną, nie wakacyjną prace np. Doorperson w kasynie można zarobić od 150$ do ponad 400$ w osiem godzin to chyba całkiem nieźle co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...