Skocz do zawartości

walizka


aga0212

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie Lufthansy również jest napisane:
Each passenger is allowed 2 pieces of checked baggage. Each piece should not exceed 32kg or 70 pounds.

- dotyczy to lotów m.in do USA i Kanady.

Dlatego, unknown_girl oraz only4joy, zapewne musiały Wam się cyferki przestawić :lol:

ieee... co tam sie unknown_girl bedziesz czepiac :lol: - powiedzmy, ze linie lotnicze od 1,5 miesiaca przygotowuja sie do nowego sezonu...

http://www.lufthansa.com/online/portal/lh/...&nodeid=1333469

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Na stronie Lufthansy również jest napisane:
Each passenger is allowed 2 pieces of checked baggage. Each piece should not exceed 32kg or 70 pounds.

- dotyczy to lotów m.in do USA i Kanady.

Dlatego, unknown_girl oraz only4joy, zapewne musiały Wam się cyferki przestawić :lol:

ieee... co tam sie unknown_girl bedziesz czepiac :lol: - powiedzmy, ze linie lotnicze od 1,5 miesiaca przygotowuja sie do nowego sezonu...

http://www.lufthansa.com/online/portal/lh/...&nodeid=1333469

nara, heh

No sorry, wybaczcie. Pomyliłem się, ale prawie od razu zedytowałem wiadomość. Jak widać, zależy to od linii lotniczych...

Jeśli ktoś leci innymi liniami niż wymienione przeze mnie, to niech poszuka na ich stronach. Nie jest trudno znaleźć takie informacje...

edit:

Sam lecę Lufthansą i teraz patrze na Twojego linka oraz mojego linka. I nie wiem juz o co chodzi... W Twoim piszą, iż 2x23kg w klasie ekonomicznej, w moim, że każdy pasażer 2x32kg... Chyba będę musiał przed odlotem zadzwonić do Lufthansy, bo - szczerze mówiąc - nie rozumiem... Chyba że ktoś mi to wytłumaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od stycznia 2006 roku na loty do usa w klasie ekonomicznej dozwolone jest tylko 2x23 a w klasie biznes 2x 32. nie poprzestawialy mi sie cyferki. :wink: ( w zeszlym roku bylo 2x32 w ekonomicznej i biznes)

pozdro!  :lol:

nie do końca.

w British Airways jest jeszcze stara taryfa 2*32 kg :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niezla kicha :( Panie sie chyba załamią bo 2*23kg to nie jest duzo a co do doplat to w zeszłym roku mielismy sytuację, gdy musieliśmy sie przepakowywać na lotnisku bo powiedzieli, że linia przymknęła by oko na 5kg więcej ale TSA nie akceptuje walizek cięższych niż 32kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...