Skocz do zawartości

montana


Rekomendowane odpowiedzi

Tak odnosnie Montany... Ostatnio ogladalem na Polsacie mega hit ze Stevenem Segalem pt Patriota. Akcja rozgrywala sie w jakims zabitym dechami miasteczku, ludzie na koniach jezdzili (a osadzony byl w naszych czasach) itd itp.. Tyle ze nazwa tego miasteczka jakos tak dziwnie znajoma byla. Okazalo sie ze moglem tam do pracy jechac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odnosnie Montany... Ostatnio ogladalem na Polsacie mega hit ze Stevenem Segalem pt Patriota. Akcja rozgrywala sie w jakims zabitym dechami miasteczku, ludzie na koniach jezdzili (a osadzony byl w naszych czasach) itd itp.. Tyle ze nazwa tego miasteczka jakos tak dziwnie znajoma byla. Okazalo sie ze moglem tam do pracy jechac :lol:

miasteczko nazywa sie Ennis i podobno jest bardzo ładnym miasteczkiem, a nie zabitym dechami.. ( jak sie komuś podoba NYC,to niech sobie tam jedzie,droga wolna:)

Moja kolezanka wlasnie w zeszlym roku byla w tym miasteczku na W&T i w tym roku tez tam jedzie. bardzo sie jej podobało, wspaniali, ludzie jeszcze piekniejsze krajobrazy, niedaleko do parky yellowstone a jesli cjhodzi o oferty drugiej pracy,to sobie mogła wybierać ile sie jej podobało.

a film był kręcony w 1998 r :lol:

a jeszcze co do kalispell- mój znajomy tam jedzie w tym roku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Kalispell w Montanie to ekstra miejsce spedzilem tam ponad 3 miesiace na WandT i nie zaluje dzieki dobrym kolegom z polski i mojemu Supervisorowi duzo zwiedzilem i widziale Polecam to miejsce piekny stan Glacier Park robi wrazenie po prostu warto tam jechac jak ktos lubi gorskie okolice jeziorka piekne krajobrazy spokoj to polecam

ludzie w Montanie sa bardzo fajni i wogole jest ok wiem bo bylem przez miesiac w Michigan i tam bylo zupelnie odwrotnie pozdrawiam :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...