Skocz do zawartości

Znalazlam internshipa!


pat

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chcialam sie podzielic z wami nowina.

Wyslalam rowno 50 maili do Californi w sprawie praktyk i ten jeden okazal sie szczesliwy.

Myslalam, ze nigdy nie znajde tego na wlasna reke, ale udalo sie.

Co do biura, nie wiem czy sama mam to zalatwiac czy przez posrednika. macie jakies doswiadczenia?

Biore po uwage Alturist - organizacja CICD- ponoc szybko im to idzie.

Mysle tez o Fosterze- organizacja CENET- tu nic nie wiem :lol:

jesli macie jakies pytania to sluze pomoca:)

pozdrawiam,

szczesliwa pat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

GRATULUJĘ! Szczerze mówiąc tchnęłaś mnie nadzieją ::lol: Właśnie się zabieram za szukanie praktykodawcy i zamierzam zasypać mejlami miejsce do którego chcę się zabrać :lol:

A mogłabyś napisać coś więcej, np jak wyglądały te mejle co wysyłałas? wysyłałaś od razu resume i cover letter tak? jak mniej więcej to wyglądało? napisz pliiiiiiisss :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

najpierw wymodlilam moj cover letter tak, aby sytuacja, w ktorej ejstem byla czytelna dla pracodawcy.

Wysyalalam cover letter razem z resume (nie jako zalaczniki tylko wklejone w body maila).

Nie wirzylam, ze ktos odpowie, bo w sumie wysylalam ot tak sobie czasami. Najtrudniejsze bylo to, ze szukalam internshipa tylko w jednym miescie - San Francisco- a to nie jest Nowy Jork czy Chicago. Wydaje mi sie, ze tam wlansie latwiej znalezc, bo to wieksze miasta.

Mam tylko nadzieje, ze sponsor CICD nie zawiedzie :lol:

Zycze wszystkim powodzenia!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

od samego poczatku wiedzialam, ze ma to byc internship zwiazany z zawodem, nie dla papierow! szkoda czasu chyba na kelnerowanie. oczywiscie jako wekendowe dorabianie to spoko :lol: taka moja opinia:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim zawodzie znalazlas te praktyki?? Ja w tym roku koncze finanse i bankowosc i tez zastanawiam sie nad takim czyms :lol: skad wzielas liste firm do ktorych wysylalas maile ? bede wdzieczna za informacje, no i gratuluje oczywiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...