Skocz do zawartości

Alaska - Signature Seafood !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy temat :lol: Może ktoś jeszcze się wypowiedzieć, opisać swoje wrażenia, rodzaj pracy, pogodę, zarobki i krajobrazy :lol:)

Myślałem o Alasce, ale w tym roku zaporą była dla mnie cena biletu w tamte strony, ale zastanawiam się nad wyjazdem tam w 2007 (druga opcja to zachodnie wybrzeże :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilet mowisz?? a ile zaplaciles za swoj teraz?? ja szukalam ostatnio i za 2700 znalazlam :lol:  

Natasek a gdzie dokladnie bedziesz pracowac??? tzn w jakim miescie?? i kiedy lecisz??

signature... to ten bilet do seattle, tak? nie do anchorage? tak, czy tak - ladna cena.

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w zeszlym roku pracowalem na wyspie kodiak. alaska robi naprawde pionorujace wrazenie, widoki sa przecudwne :lol:

natomiast jesli chodzi o prace to jest naprawde ciezko, zarobic mozna naprawde kupe forsy ale mozna sie przy tym wykonczyc. 16 godzin pracy to raczej norma czasami zdarza sie wiecej, nie wiem jak bedzie w przetworni do ktorej Ty jedziesz ale ja naszczescie mialem tak ze jesli juz bylem za bardzo zmeczony moglem isc do domu , slyszalem od innyk Polakow ktorzy pracowali w sasiedniej przetworni ze u nich bylo cos takiego niemozliwe, obojetnie jak zmeczoni byli musieli zostac az "przerobia" wszystkie ryby.

jesli masz jeszcze jakies pytania wal smialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade tam pierwszy raz ( w ogole pierwszy raz) nie wiem dokladnie jak to wszystko bedzie wygladalo. nie mam okreslonej pozycji pracy ale mam nadzieje ze potraktuja nas lagodniej niz chlopakow (z reszta same dziewczyny chcieli to moze :lol: ) slyszalam ze widoki sa nieziemskie tylko czuje ze nie bede nawet miala czasu ani sily zeby je podziwiac :? ale to sie okaze :lol: pracowaly u was dziewczyny?? jakie zajecia im dawali?? a u mnie to nie wiem jak bedzie z tymi godzinami, chociaz wolalabym sama sobie ustawiac czas, tzn. puki bede miala sily pracowac anie do upadlego :wink: a jeszcze jedno: pracowales na ladzie w przetworni czy na statku?? bo ja mam robote na barce (ale ma byc caly czas przycumowana- mam nadzieje ) pozdrawiam :lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracowalo sporo dziewczyn przydzielali im raczej lzejsze prace. kobiety glownie filetowaly, z innych zajec to jeszcze ukladaly ryby na takie wielkie tace albo do smiesznych pojemnikow i je wazyly. prace zaleza glownie od tego jaki gatunek ryb bedziecie tam "przetwarzac" u nas glownie byly to lososie pollock i cod (nie iwem jak sie te ryby po polsku nazywaja ) przy kazdej robi sie troche co innego.

ja pracowalem w przetworni na ladzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...