Skocz do zawartości

Do Detroit 07 i 29 czerwca, kto leci w tych dniach?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jesteśmy dwie, jedna leci 07 czerwca a druga 29 czerwca, obie jesteśmy trochę przerażone lotem, przesiadkami i tym wszystkim co spotka nas podczas odprawy w Stanach, zwłaszcza, że mamy lecieć po raz pierwszy (a najbardziej jednak przeraża mnie nasza niewielka znajomość angielskiego (a bardziej :lol: wielka jego nieznajomość ). A tak wogóle to jestem ciekawa czy do Detroit przez Frankfurt liniami Lufthansy leci dużo Polaków spośród których będzie się można do kogoś ewentualnie przyplasterkować ( w kupie raźniej, nawet jeżeli ta kupa sklada się z 2osó:lol::lol:.

Jeżeli ktoś też leci w tych dniach to bardzo proszę dajcie nam znać.

Pozdrawiamy Dagmara i Hania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lecę do Detroit, ale w lipcu. Nie chcecie przebookować??:lol:

A tak poważnie, to jestem pewien, że większość to będą polacy, w tym spora grupa studentów. Na pewno znajdziecie kogoś do towarzycha:)

A tak na marginesie, ile płaciłyście za bilety??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka :lol: .

Jesteśmy z Łodzi, i na jakims forum pewien chłopak polecił mi jedno z Łódzkich biur podróży i panią w nim urzędującą która jest "cudotwórczynią" . I tak było - znalazła nam bileciki za niecałe 2200 i to w okresie gdy w innych biurach proponowano nam w granicach 3000 - 3300 lub za 2500 z dwiema przesiadkami, więc nieźle :lol: (acha dokładnie kupiłyśmy je ok 20 kwietnia, więc całkiem niedawno).

Prawdą jest to, że wszystkie biura korzystają z tych samych stron internetowych przewoźników a cena zależy od umiejętności i wytrwałości szukającego oraz od marży biura.

A tak wogóle to cieszę się, że może lecieć dużo Polaków, chociaż będzie można z kimś pogadać i przejść "stres lotniskowy". Szkoda, że nie lecicie w tym samym czasie co my, ale trudno, czekamy dalej może ktoś się odezwie.

acha, a macie już terminy wyjazdu do Detroit?

Pozdrawiam

(a jednak coś wiem :lol: - i to coraz wiecej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...