Skocz do zawartości

Amipol - Rzeszow


Rekomendowane odpowiedzi

Tez mam zamiar wyjechac w pazdzierniku na h2b ale szukam kogos

kto juz byl gdzies z tym biurem . Widze ze nikt chyba nie wyjezdzal z nimi albo nie moge trafic na nich???Niech ktos sie wreszcie odezwie bede

wdzieczny. Chce sprawdzic czy sa wiarygodni a wpis w rejestrze to dla mnie zbyt malo . Odezwijcie sie jak cos wiecie bede wdzieczny.

Pozdrawiam :(:D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam zamiar wyjechac w pazdzierniku na h2b ale szukam kogos

kto juz byl gdzies z tym biurem . Widze ze nikt chyba nie wyjezdzal z nimi albo nie moge trafic na nich???Niech ktos sie wreszcie odezwie bede  

wdzieczny. Chce sprawdzic czy sa wiarygodni a wpis w rejestrze to dla mnie zbyt malo .  Odezwijcie sie jak cos wiecie bede wdzieczny.  

Pozdrawiam :(  :D  :)

Wlasnie sprawdzilem ta firme istnieja od 07.2005 a przeczytalem ze pierwsze osoby wyjechaly juz w czerwcu 2005 i sa zadowoleni to chyba

jakas sciema chyba???? Co tu jest grane powiedzcie mi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też do tego doszłam i napisałam maila do dziewczyny, która pierwsza sie zapytała o nich na tamtym forum. czekam na odpowiedz :( dam znac jak sie odezwie, narazie pozostaje czekac

pisałes maila do nich? kontaktowałes sie jakos z nimi? ja tylko wiem ze należą do biura karier przy uniwesytecie rzeszowski i (chyba) przy politechnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze

Witam wszystkich piszacych w sprawie Amipolu.Wedlug posiadanych przeze mnie info to biuro jest naprawde bardzo mlode.Nie mam pojecia jak oni zalatwiaja sprway wyloty bo ja juz od 24 listopada jestem w usa-california>Ale doradze wam skorzystac z uslug ICP_Plaza plock ja juz jestem w usa i wiem ze jest ok.Mam wazna wize super prace i do bra kase poza tym naprawde nie oszukuja.A teraz do jaslanki niegrzecznej bo ja tez jestem z jasla a dokladnie baczalu i chodzilem do ekonomika na sokola skontaktuj sie ze mna to moj meil szymekbaczal@onet.eu lub esbek.guardi@op.pl.Pomoge ci wyjechac i odpowiem na jakiekolwiek pytania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...