Skocz do zawartości

Lot Warszawa - NY


ermo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znalazłem takie połączenie do Nowego Jorku:

LOT z Warszawy do Sztokholmu 08:00 - 09:50

United Airlines z Sztokholmu do New York Newark 10:40 - 13:10

Powrót:

United Airlines z JFK do Zurich 21:00 - 10:55

United Airlines z Zurich do Warszawa 12:05 - 14:05

Całkowita cena biletu dla wszystkich pasażerów ze wszystkimi podatkami i opłatami lotniskowymi wynosi: 1874.35 PLN.

Mam pytanie czy 50 min na przesiadke w Sztokholmie na lot do USA to wystarczająco dużo. Co w przypadku opóźnienia samolotu z Warszawy :?:

I jeszcze jedno co sądzicie o United Airlines :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o linie to jak najbardziej sa wporzadku. cena (jeśli juz z opłatami) też niezła.

Co do przesiadki to trudno mi powiedzieć, ale jeśli cały lot jest na jednym bilecie to w biurze informowano mnie ze drugi samolot (ten na który się przesiadasz) powinien "czekać" nawet jeśli pierwszy ma opóźnienie.

Albo zapewnić ci przesiadkę( bo to przecież nie z twojej winy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o linie to jak najbardziej sa wporzadku. cena (jeśli juz z opłatami) też niezła.

Co do przesiadki to trudno mi powiedzieć, ale jeśli cały lot jest na jednym bilecie to w biurze informowano mnie ze drugi samolot (ten na który się przesiadasz) powinien "czekać" nawet jeśli pierwszy ma  opóźnienie.

Albo zapewnić ci przesiadkę( bo to przecież nie z twojej winy).

Czekać to oni raczej nie będą... To nie PKP :lol: Sam spotkałem ludzi, którzy nie zdążyli z winy przewoźnika na określony lot i lecieli innym. Ale linie lotnicze mają obowiązek zapewnić Ci przesiadkę, nawet innymi liniami. Jeśli będziesz musiał czekać aż do następnego dnia, masz prawo do hotelu i posiłku na koszt linii lotniczych (ogląda się te reklamówki informacyjne na TVP :lol::lol: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekać to oni raczej nie będą... To nie PKP :lol: Sam spotkałem ludzi, którzy nie zdążyli z winy przewoźnika na określony lot i lecieli innym. Ale linie lotnicze mają obowiązek zapewnić Ci przesiadkę, nawet innymi liniami. Jeśli będziesz musiał czekać aż do następnego dnia, masz prawo do hotelu i posiłku na koszt linii lotniczych (ogląda się te reklamówki informacyjne na TVP  :lol:  :lol: ).

własnie o to mi chodziło dlatego napisałam "poczekać" w cudzysłowiu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...