Jump to content

Mackinaw City (MI) ---> Thunder Falls

Recommended Posts

Witam,

Zbieram wszelakie info o tym miejscu (czesc juz sie dowiedzialem z postow na forum), interesuje mnie jak jest z druga praca, czy ktokolwiek pracowal w tym miescie. Jade tam 4 osobowa ekipa i szukamy wszelkich info ktore moga nam pomoc:) Za pomoc z gory dzieki.pzdr :lol:

• 1 month later...

Powiem ci ze ten park o ktorym piszesz jest nawet spoko ale Mackinaw to nie City tylko wioska bylem tam miesiac i wyjechalem dziwna tam troche atmosfera a przy tym odludzie bez auta jak bez nogi drogo nie ma wall martu blisko do najblizszych nmiast Potosky i Chamboygan jest kawalek a tam tez nic ciekawego w Potosky to jeszcze nawet nawet ale i tak kiepsko jeziorka ladne most piekny Mackinaw fort tez ladny ale w 2 dni mozna zwiedzic wszystko a poznej zostaje tylko jeziorko i nuda mnostwo hoteli i resortow ale przejechalem 11 stanow w Usa i szczerze to sa ladniejsze i ciekawsze miejsca mnie to miejsce sie niepodobalo widokowo ok ale ludzie do kitu rzadza tym miastem 3 rodzinki i maja wszystko w swojich rekach prawie cos jak klan a szczegolnie unikaj w Mackinaw hotelu Hamilton Hotel i niejakiego Joe'a wlasciciela cham i tyle pozatym nawet nie ma tam konkretnej biblioteki wszedzie na nozkach daleko

pozdrawiam

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...