Skocz do zawartości

Podatek z taxback?


Spider22

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem papiery z taxback ze mój zwrot to tylko 310$ a zapłaciłem 1100$ podatku a chciałem odzyskać wszystko chce wycofać od nich dokument i dac do innej firmy BTC 100%zwrotu oczywiście nie zawsze ale większość przypadków a oni mi takie coś przysłali już nie wiem co rabić poradzcie :lol:

"Istnieja firmy, które stosuja kwoty wolne od opodatkowania w wysokości 10 000

> USD$ odzyskując 100% podatkow placonych przez nierezydentow na terenie USA.

> Praktyki te nie sa zgodne z prawem, istnieje ryzyko, iż zeznanie podatkowe

> poddane zostanie audytowi, klient obciążony kara za wyludzanie pieniędzy z

> urzedu skarbowego, a firma dzialajaca jako agent pozbawiona koncesji na

> przeprowadzania zwrotow podatkowych. "

to taka ściema czy jest ryzyko prosze osoby które odzyskiwały 100% o wypowiedz i czy to komuś sie zdarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dzisiaj zły humor więc i taxback i BTC się dostanie

powiem tak, jak poszedłem do taxback to pani tak ładnie mi wyliczyła że musiałbym 160 dolców dopłacić, czyli tak naprawde z 400$ dostałbym 220$ komentarz chyba nie potrzabny !! więc sobie odpuściłem poszedłem do MAG-TAX i pan jakoś tych 160$ dolców nie wyliczył i powiedział, że powinien być zwrot 100%, po tygodniu od złożenia papierów przysłali mi maila, że wysłali dokumenty do stanów i mam czekać na czek/czeki, dlaczego tak się rozpisuje o mag-tax ?? bo BTC wcale nie rozlicza bezpośrednio klientów tylko korzysta właśnie z usług max-tax, a do tego można sporo zaoszczędzić, bo BTC z tego co wiem standardowo bierze 150zł niezależnie od kwoty zwrotu a w mag-tax jest to 8-10% kwoty zwrotu, ale nie mniej niż 30$, czyli jeśli miałem dostać zwrotu około 400$ od tego 8% to opłata wychodzi 32$ czyli jestem 50zł do przodu w porównaniu do btc niby mało a jednak znowu btc chciało wyjść na swoje

pozdro życze dobrych wyborów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zglosilam sie do biura TAX CONSULTING www.zwrotpodatku.pl wszystkie dokumenty bardzo szybko zalatwili i wyslali do usa teraz czekam na czeki. zwrotu mam 571$ i powiedzieli mi ze albo zwroca calosc albo w najgorszym wypadku 430$. mam nadzieje ze jednak bedzie to 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...