Skocz do zawartości

gdzie mozna kupic te przejściówki do gniazdek 110/220V???


Kevin

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie...

gdzie taki bajer mozna kupic?? czy w polsce jest to dostepne?? jesli tak to gdzie??

z góry dziekuje za odpowiedz

jelsi jzu o tym było to byłbym wdzieczny za wklejenie tu linka

na kazdym cywilizowanym lotnisku; na okeciu nie widzialem :lol:

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
jak w temacie...

gdzie taki bajer mozna kupic?? czy w polsce jest to dostepne?? jesli tak to gdzie??

z góry dziekuje za odpowiedz

jelsi jzu o tym było to byłbym wdzieczny za wklejenie tu linka

na kazdym cywilizowanym lotnisku; na okeciu nie widzialem :lol:

nara, heh

a pamietasz cene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie...

gdzie taki bajer mozna kupic?? czy w polsce jest to dostepne?? jesli tak to gdzie??

z góry dziekuje za odpowiedz

jelsi jzu o tym było to byłbym wdzieczny za wklejenie tu linka

na kazdym cywilizowanym lotnisku; na okeciu nie widzialem :lol:

nara, heh

a pamietasz cene?

cena... smieszna - w przeliczeniu od 10 do 60zl.

nara, heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o transformator to cos takiego http://www.allegro.pl/item100286022_transf...ia_wysylka.html

tylko ze to jest do urzadzen o malej mocy

niektore sprzety nie beda dzialaly na 110V zawsze jest to napisane na zasilaczu czy na naklejce

ładowarki nokii te starsze dzialaja tylko na 230V(220V) nowsze (typ ACP12) dzialaja bez problemow oczywiscie z przejsciowką

a jak kupisz sobie sprzet w usa na 110 i przywieziesz do polski to cos takiego http://www.allegro.pl/item100549566_trafo_...dzen_z_usa.html

nawet młot udarowy na tym właczysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z tego co się orientuje to w Media Markcie są takie przejściówki ameryk - pl i pl- ameryk. ale za 15 zł a nie za 5zł!! wiem bo widziałam zeszłej niedzieli , na lotnisku kumpel kupował za 35 zl - dla mnie to nie śmieszna cena bo to dużo!!

ps. kupiłam sobie taki transformator w usa , podłaączyłam do prostwonicy w polsce i zaczęło się kopcić - w rezultacie ten shit spalił się... w rezultacie kupiłam zwykły adapter ( ten szary) bez zmiany napięć i hula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm z tego co się orientuje to w Media Markcie są takie przejściówki ameryk - pl i pl- ameryk. ale za 15 zł a nie za 5zł!!

pare moich znajomych kupilo wlasnie w mediamarkt za 5 zl. u siebie w miescie bylam to widzialam za 25 ale pakowane bylo wiecej sztuk. wiec jednak sa tez spootykane te za 5. moze w ta niedziele nie bylo tych za 5 zl a byly inne innej firmy za 15 :wink:

pozdro! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja sie myle czy kazdy adapter musi zmieniac napiecie?

W USA jest nizsze napiecie w gniazdku, wiec urządzenie z USA, podlaczone w Polsce, dostaje zbyt duze napiecie i moze sie skopcic. Dlatego tez trzeba za pomoca adaptera napiecie mu zmniejszyc.

I odrotnie:

W Polsce jest wyzsze napiecie w gniazdku, wiec urzdzenie z Polski, podlaczone w USA, dostaje zbyt male napiecie i nie ruszy. Dlatego tez trzeba za pomoca transformatora napiecie mu zwiekszyc.

Zgadza sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...