Skocz do zawartości

wiza j1 a brak zaswiadczenia o przelozeniu obrony


kita

Rekomendowane odpowiedzi

czy mial ktos rozmowe o wize j1 bedac na piatym roku i mial tylko zaswiadczenie o tym ze jest studentem bez tego ze przeklada obrone na wrzesien ??? moja uczelnia nie wydaje takiego zaswiadczenia, wiem ze niektorzy pisza sami i podbija to sekretariat itd ale to rowniez niemozliwe.z tego co czytalam to nieraz nawet nie biora idexu ale wiem ze te panie w okienkach dokementy raczej przegladaja czy moge miec problem w zwiazku z brakiem takiego zaswiadczenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem moze byc, u mnie konsul nie ogladal indeksu tylko samo zaswiadczenie o przelozeniu, a poprosil o nie po tym, jak zapytal mi sie ile mi jeszcze studiow zostalo. z kolei mojej kolezance ani indeksu ani legitymacji ani zaswiadczenia nie ogladal. w zeszlym roku ogladali mi indeks od poczatku do konca, studiujac kazdy wpis. nie ma na to reguly. wszystko zalezy na kogo trafisz. jak poprosza o zaswiadczenie a ty powiesz ze go nie masz to prawdopodobnie poprosza cie o kolejna wiztyte pod tytulem " dostarczenie brakujacych dokumentow" ja mialam tak w zeszlym roku. nie tak zle bo wszedzie cie wpuszczaja bez kolejek :D ale mimo wszystko nie polecam , stresik jest. moze jednak jakos ci sie uda, bo w tym roku jak widac traktuja nas jakos lightowo :(

pozdro ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...