Skocz do zawartości

Wildwood, NJ


Rekomendowane odpowiedzi

bylem w Wildwood 2 razy na W&T

miejsce swietne w sezonie mnostwo ludzi z miasteczka 5 tys. robi sie 200 tys.

duzo amerykanskich rodzin i emerytow na wakacjach

pełno polaków i innych uczestnikow work itp.

w samym miasteczku park rozrywki kilka klubow pelno restauracji, ok. 300 moteli :!:

łatwo znalezc prace jadac w ciemno

ok godzina jazdy do Atlancit City gdzie mozna poszalec na imprezach lub w kasynie

krzemyk jaka masz robote :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec powiadasz ze samemu sobie jeszcze mozna cos znalezc... Pocieszyles mnie :lol:

krzemyk jaka masz robote

Moj posrednik ma mi zalatwic siakas posadke :) Nie wiem czy dam sobie rade z jezykiem jako np. sprzedawca w sklepie wiec na poczatek mysle ze to bedzie gdzies na backstage-u 8) np w kuchni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byłeś w Cape May albo North Cape May?JAk tak to coś napisz

Bylem w Cape May na wycieczce i w czasie roboty samochodem jako kierowca, spokojne miasteczko z pieknymi zabytkowymi domami w stylu wiktorianskim, bardzo kolorowe. Płatna czysta plaża. Spokojne miejsce generalnie. Wiecej sie chyba dzieje w Wildwood. North Cape MAy odwiedzilem tez tylko bedac w trasie.

Mozna pozwiedzać ZOO niedaleko Cape May.

Najwiecej chyba atrakcji w Atlantic City jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wildwood dobre miejsce na spedzenie Work and Travel.

Zarobic mozna, i wydac tez mozna :)

Pobawic sie mozna wieczorkiem w Morey's Piers a po nocach to w okolicach Lincolna Ave. sa kluby (dyskoteki i puby) otwarte do 3 w nocy.

Dla bardziej zdesperowanych to mozna wybrac sie do Atlantic wydac caly dobytek w Kasynie, klube GO-GO badz dyskotece :D dla kazdego cos milego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...