Jump to content

Fast Food Cashier/Server


Recommended Posts

Co możecie powiedzieć o tej pozycji?

Gość z Borgaty, z którym rozmawiałem na targach stwierdził, że mogę pracować na 'gelato'. W związku z tym pytanie: czy na robieniu lodów da się zarobić? :(

A na serio: pozycja Fast Food Cashier/Server oficjalnie nie jest tipowana, ale znajomy mi mówił, że często wystawia się puszki/pojemniki na tipy i coś z tego wychodzi. Ma ktoś jakieś doświadczenia, czego się moge spodziewać?

Z góry dzięki.

Link to comment
Share on other sites


     

niestety nie ma napiwkow, czasem zdarza sie ze klienci nie biora reszty - mam na mysli 10 centow lub podobne kwoty. Praca w fast foodzie nie nalezy do najlepszych a "krecenie lodow" - szczerze juz lepiej robic w hotdogach. Najlepiej po przyjezdzie szukac juz drugiej pracy, no chyba ze masz zagwarantowane nadgodziny - ale z reguly one i tak nie sa platne 150 % - w fast foodach to zwylky wyzysk, takze szczerze zycze powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

łe, no to niefajnie :/

Aha, ale dodam, że to nie jest praca w jakimś tam makdonaldzie, tylko w restauracji (fastfudzie?) na terenie kasyna.

no to jedyny plus jest taki, ze masz darmowe wyzywienie oraz... nadgodziny platne 150 %. Wszystko jeszcze zalezy jakie to kasyno i na jakich menadzerow trafisz. Niestety napiwki sa bardzo rzadkie. Pocieszajaca jest z reguly dosc wysoka stawka za godzine, najczesciej jest to ok 9 $. Do jakiego kasyna sie wybierasz?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...