Skocz do zawartości

Sprowadzanie aut z USA


chicagow

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Przy stałym pobycie w USA nie trzeba przerejestrowywać samochodu na Polskę, czyli możesz jeździć jak długo chcesz. Cło wynosi 10% od wartosći liczonej z tablic Euro Taxu ( czyli nie wartości jaka powiesz celnikowi, tylko oni sami ją oceniają ), do tego musisz zapłacić akcyzę, która jest zależna od pojemności silnika samochodu oraz jego roku produkcji ( od 3,1% do 65% wartośći) i na koncu jeszcze musisz zapłacić podatek VAT 22%. Powiedz jaki masz rocznik, pojemność i wartość to Ci wyliczę. A tak na marginesie taniej jest odprawić na granicy wjazdowej do UE ( na przykład w Bremerhaven; Hamburg; Rotterdam, itp.), o czym mogę Ci napisać na maila :wink: i w Polsce wtedy płaciszy tylko akcyzę. Jak chcesz odprawić samochody ze Stanów (ogolnie skad kolwiek) to moj tata ma agencję celną w Poznaniu i moze odprawiać na całą Polskę wiec też daj znać :wink: mój mail: mozartis@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo wyslac samochod do polski jako mienie przesiedlencze i moga cie cmoknac... nie jest to proste i musisz przebywac w usa okreslony czas , odbior osobisty, sa w chicago firmy ktore zajmuja sie wyyslka, cena 1000$ odbior w gdyni w porcie, temat sprawdzony

po wiecej info google i wysylamy samochody do polski, szukaj komisow i dealerow samochodow

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

Dla mieszkajacych w USA numery telefonu do firm ktore zajmuja sie sprowadzaniem samochodow z usa do polski, mienia przesiedlencze itp... NIE JESTEM ZWIAZANY W ZADEN SPOSOB Z TYMI FIRMAMI nuery podaje Yellow Pages:

Prestigr Auto Group LLC www.prestige-autogroup.com

Grzegorz 917 682 3068

Wojtek 646 208 5263

Dominik 917 682 2627

Firma zajmuje sie kupnem samochdw z Aukcji dealerskich, bankowych, ubezpieczenieowych, Wysylka do Polski i NIemiec, pelen serwis w sprawie ubezpieczen i rejestracji

Ship Smart

Tel: 201 339 3838

www.shipsmartusa.com

Przesylki handlowe, Mienie przesiedlencze, Samochody, motory, lodze

NIE MAM ZWIAZKU Z WYMIENIONYMI FIRMAMI NUMERY I INFORMACJE Z YELLOW PAGES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...