Skocz do zawartości

Co z tym międzynarodowym prawkiem


kiciakapi

Rekomendowane odpowiedzi

A jeżeli mam prawko od 6-u lat ale jeżdżę nie swoim samochodem to co mam zrobić????

Jak to właściwie jest jak kupię sobie samochód w stanach to mogę mieć tylko polskie prawko ???? Czy muszę koniecznie wyrabiać amerykańskie???? No i jak to jest z tym ubezpieczeniem, jeśli kupuję samochód to wiem że muszę to załatwić.

Hmmm. Może przedstawię dokładnie moją sytuację. Mam możliwość odkupienia samochodu za marne grosze od znajomego w NYC (tam będę) no i oczywiste jest że jak przyjadę to nie zrobię prawka w ciągu tygodnia (mam SSN) a i z udowodnieniem adresu będzie na początku problem bo nie będę miała żadnego dokumentu potwierdzającego mój adres. Znajomy powiedział że muszę tylko ubezpieczenie załatwić i to wszystko.

Chciałam prosić moją siostrę żeby ona kupiła ten samochód na siebie (ma listy z banku potwierdzające miejsce zamieszkania) ale ona powiedziała że jej wiza F1 jest ważna krócej niż pół roku i nie może wyrobić sobie prawka a bez prawka na jej międzynarodowe jej nie ubezpieczą samochodu, bo prawko z Polski ważne jest tylko przez 3 miechy.

Proszę pomóżcie

Nie chcę żeby mi taka okazja koło nosa przeszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...