Skocz do zawartości

Komunikator


floorek

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy moi znajomi w USA uzywaja: MSN, Yahoo lub AIM. A najlepiej to wszystko wrzucic razem w Trilliana. Polecam rowniez Skype, ale raczej do rozmow glosowych, bo funkcja chat jest jakas taka malo sympatyczna.

Aha, jak sciagniesz sobie platna wersje Trilliana ($20) oraz nagimnastykujesz sie z Jabberem, to mozna miec w jednym oknie, oprocz MSN, Yahoo i AIM, rowniez Gadu-Gadu. Bardzo wygodne, sama jestem uzytkownikiem od prawie dwoch lat i nie mam powodow do narzekan.

I jeszcze jedno - jesli masz smartphone to polecam Agile Messenger - wtedy mozesz rowniez korzystac z w.w. na komorce. Znow - dodanie Gadu-Gadu to lekka gimnastyka, ale mi sie udalo. Agile Messenger kosztuje chyba $19 i jest fantastyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy moi znajomi w USA uzywaja: MSN, Yahoo lub AIM. A najlepiej to wszystko wrzucic razem w Trilliana. Polecam rowniez Skype, ale raczej do rozmow glosowych, bo funkcja chat jest jakas taka malo sympatyczna.

Aha, jak sciagniesz sobie platna wersje Trilliana ($20) oraz nagimnastykujesz sie z Jabberem, to mozna miec w jednym oknie, oprocz MSN, Yahoo i AIM, rowniez Gadu-Gadu. Bardzo wygodne, sama jestem uzytkownikiem od prawie dwoch lat i nie mam powodow do narzekan.

I jeszcze jedno - jesli masz smartphone to polecam Agile Messenger - wtedy mozesz rowniez korzystac z w.w. na komorce. Znow - dodanie Gadu-Gadu to lekka gimnastyka, ale mi sie udalo. Agile Messenger kosztuje chyba $19 i jest fantastyczny.

Ech, a po co za to płacić :)

Napisałem kilka postów wyżej, żeby ściągnął sobie darmowego multikomunikatora, takiego jak miranda lub konnekt, etc. Darmowe to i o troszkę większych możliwościach niż Trillian, zdaje się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trillian Basic jest bezlplatny. Jesli ktos nie ma potrzeby posiadania dodatkowych opcji, to Trillian Basic spokojnie wystarcza (sama korzystalam z wersji basic przez dlugi okres czasu). Z drugiej strony, $20 to nie fortuna.

Piszesz, ze Miranda ma wieksze mozliwosci niz Trillian - co dokladnie masz na mysli? Ja wlasnie po nienajlepszych doswiadczeniach z Miranda (niestabilnosc, rozlaczanie, do tego obskurny interfejs) zdecydowalam sie na Trillian, wiec ciekawa jestem, co umknelo mojej uwadze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trillian Basic jest bezlplatny. Jesli ktos nie ma potrzeby posiadania dodatkowych opcji, to Trillian Basic spokojnie wystarcza (sama korzystalam z wersji basic przez dlugi okres czasu). Z drugiej strony, $20 to nie fortuna.

Piszesz, ze Miranda ma wieksze mozliwosci niz Trillian - co dokladnie masz na mysli? Ja wlasnie po nienajlepszych doswiadczeniach z Miranda (niestabilnosc, rozlaczanie, do tego obskurny interfejs) zdecydowalam sie na Trillian, wiec ciekawa jestem, co umknelo mojej uwadze....

Nie będziemy się kłócić co jest lepsze. Ja podałem mozliwości. Miranda jest bardzo konfigurowalna, konnekt również (mnogość wtyczek, generalnie sam polecam konnekta, którego używałem przez dłuższy czas). Jest także np. AQQ (przez niektórych uważany za najlepszy multikomuikator; ja nie wiem, nie używałem).

Nie zgodzę się jednak z niestabilnością Mirandy i obskurnym interfejsem. Interfejs można zmieniać jak kto woli (zresztą w Trillianie również) a i problemów z nią nie miałem... Inna sprawa, że się do niej nie przekonałem... Dlatego dłużej bronić jej nie będę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co, w Polsce używam konnekta(gadugadu, tlen, jabber, klan w jednym). Wyróżnia się mnogością wtyczek, których np. w GG zdecydowanie brakuje.

Zacząłem korzystać z MSN i póki co nie narzekam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...