Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 - "Imie i nazwisko osoby lub nazwa organizacji przez którą bedzie mozna sie skontaktowac z panem w USA" - mam tu podac dane pracodawcy czy CIEE, który zdaje sie bedzie mial caly czas namiar na mnie?

18 - "Czy rozpoczal pan juz przygotowania..." - czy lepiej cos tam wpisac, czy po protstu zaznaczyc nie ( biletu jeszcze nie mam, ale adres hotelu, pracodawcy, info, ze wyloduje na ktorym slotnisku w NY (bo najblizej) mam )

12 - ostatnie miejsca pracy - chyba mozna wpisac BRAK ?

17 - instytucje edukacyjne - tam sie podaje date nauki, czy przy obecnej uczelni mam podac date od poczatku nauki do planowanego konca, czy do roku obecnego?

Specjalnosc LO wpisac brak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 - myślę, że najlepiej sponsora (ja tak wpisywałem zgodnie ze wskazówkami z biura), ale w sumie przez pracowadce też będzie można się z tobą skontaktować więc też pasuje :)

18 - najlepiej zaznacz nie

12 - chyba raczej "nie dotyczy"

17 - wpisz lata w których się uczyłeś się w danych szkołach, czyli jeśli np do liceum chodziłeś w latach 2001-2004 to takie lata wpisz, podobnie przy studiach w trakcie których jesteś (np u mnie było to 2005-2010), co do specjalności to wpisz profil swojej klasy bo nic lepszego się nie da ;) a brak troche głupio wpisywać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...