Skocz do zawartości

Odprawa na lotnisku w W-wie i NEWARK W JOWYM YORKU


elek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mo?e ktoś z Was coś wie jak wygląda teraz odprawa na lotnisku w Warszawie i w Stanach po przylocie ? A je?eli jeszcze ktoś przechodzi3 taką odprawe w NEWARK w Nowym Yorku i podzieli3 sie informacjami to super by by3o. na jakie pytania trzeba byc przygotowanym tu na Okeciu i tam w USA ?

Ju? z góry temu co odpowie dziekuje !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak: ja lecialam 9 wrzesnia, czyli teoretycznie juz wtedy powinna byc odprawa na Okeciu. Nie bylo ;-)

Nie ladowalam w Newark, ale w San Francisco, ale podejrzewam ze wszedzie wyglada to dosc podobnie. Ogolnie officer byl bardzo mily i sympatyczny, trzeba bylo wypelnic standardowe kwitki (w tym I-94), poprosil mnie o acceptance letter z firmy w ktorej obecnie pracuje i na tym sie skonczylo. Fakt, ze baaardzo sie do niego usmiechalam i ogolnie mimo zmeczenia ponad 11-godzinnym lotem staralam sie sprawiac dobre wrazenie, wiec moze to pomoglo. Ogolnie - odprawa mila rzecz. Oprocz stania w kolejce, bo to trwalo dobre 40 minut....

Jesli chodzi o pytania - standard - po co, na jak dlugo, a co bede robic. Smieszne, bo koles brzmial tak, jakby faktycznie byl zywo zainteresowany moimi odpowiedziami, choc wiem ze pytal bo taki ma obowiazek.

Powodzenia zycze!

dagmarcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...