Skocz do zawartości

po jakim czasie mozna oddawac rzeczy w walmarcie??


Rekomendowane odpowiedzi

I czesto potracana jest oplata - iles tam procent wartosci sprzetu (w przypadki elektroniki) ;)

Jeden znajomy ostro sie na tym przejechal - ale sprawdz przed zakupem, czy w danym sklepie tak rzeczywiscie jest :)

Ja w Wallmarcie z elektroniki kupilem tylko jedna rzecz (znajomy mial znizke pracownicza), ale w Circuit City nawet na paragonach zapisywali informacje o pobieraniu oplat przy zwrotach elektroniki danego typu.

Pozdr.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem o sprawdzeniu informacji przed zakupem, bo nie bylem pewien na 100% czy znajomy oddawal sprzet w Wallmarcie, czy w innym sklepie.

Mozna sie naciac, wiec chcialem zwrocic na to uwage ( znajomego ostro uderzylo to po kieszeni :) )

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy na jaki sprzet elektroniczny (na kompy/laptopy chyba jest 45 albo 30 dni albo jeszcze mniej - na konsole 90 bo po 80 oddalem i luzik byl ), na aparaty tez moze byc mniejszy i na pewno na AC jest dosyc krotki, a cala reszta tv, suszarki, mikrofalowki jest na 99% 90 dni.

jak wejdziesz do walmartu to zazwyczaj jest to napisane na jakis tablicach przy sekcjach ze sprzetem.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze rozumię posta - tzn, że po tych załóżmy 45 dniach mogę używany aparat cyfrowy oddać ?

Tak i niektorzy tak robia.

Kupuja rower, oddaja po miesiacu, biora nastepny :)

Kupuja telewizor, oddaja, odzyskuja pieniadze, itp., itd. ;)

To USA - nie Polska (tyle, ze co niektorzy Polacy nauczyli sie z tego udogodnienia w dosc odmienny od Amerykanow sposob korzystac) :P

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...