Skocz do zawartości

Spotkanie organizacyjne Poznan 28 maj


Rekomendowane odpowiedzi

ja sie zastanawiam czy ma sens moj przyjazd do poznania, gdyz nie mam placingu... Jesli cos ruszy z miejsca to ja będe :)))

Spotkania orientationsa obowiazkowe i nie mozna w ten sposob postepowac - bo tylko sobie zaszkodzisz... Widzisz chodzi o to, ze byloby dla ciebie nie porzadane gdbys dostala placement (a dostaniesz) i nagle zdala sobie sprawe, ze nie pojechalas wczesniej na orientation. To jest szkolenie przygotowujace do wyjazdu, dowiesz sie czego masz tam sie spodziewac (w USA). Jakkolwiek niektorzy uwazaja, ze nic sie nie dowiedzieli... ale to subiektywna ocena kilku osob ;) Pamietaj co znaczy "obowiazkowe dla wszystkich aplikantow". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde warto pojechac na orientation. Ja byłem teraz w Kraku i nie żaluje mimo iż Górnik grał z Wisłą a moje auto bylo zaparkowane pod samym stadionem (nawet kilku fanatyków wisły poznałęm i powiedzieli że odważny jestem :)). Na samym spotkaniu sporo fajnych rzeczy sie dowiedzialem odnośnie zycia, zabawy, niebezpieczensta(uwaga na weze pajaki i skunksy :)) Napewno lepiej pojechac niz siedziec w domu. Jesli dostaniesz placement to moze znajdziesz kogos kto na ten sam Camp jedzie i juz razniej bedzie. Tak czy inaczej JECHAC JECHAC i jeszcze raz JECHAC!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie bardzij interesuje fakt czy jest to obowiązkowa wizyta... gdyż ja studiuje także na studiach zaocznych i tegoż dnia mam zlaiczenie z informatyki i będzie problem ze zmianą terminu... ja jestem z pomorza i tylko wyjazd do Poznania załatwia sprawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...