Skocz do zawartości

Gdzie najlepiej znalezc prace???????????


Stwr

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieramy sie ze znajomymi w ciemno bez pracy do USA i gdzie najlepiej jechac? Co radzicie? Myslimy o duzym miescie cos w stylu San Diego, San Francisco, South Lake Tahoe i nie mamy pojecia co wybrac? Czekamy na jakies porady:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie sie słyszy, że najlepsze są małe miejscowości wypoczynkowe... dużo pracy w lecie i niższe koszty utrzymania niż np w San Diego

No tak,ale zazwyczaj male miejscowosci turystyczne podczas wakacji juz sa obsadzone studentami z kontraktami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie sie słyszy, że najlepsze są małe miejscowości wypoczynkowe... dużo pracy w lecie i niższe koszty utrzymania niż np w San Diego

No tak,ale zazwyczaj male miejscowosci turystyczne podczas wakacji juz sa obsadzone studentami z kontraktami :)

jak by były tak obsadzone to nikt by nie mówił o drugiej pracy, a skoro tak łatwo (podobno) znaleść drugą pracę, to pierwszą raczej też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkim pracodawcom chce się bawić w sprowadzanie sobie studentów, robią to tylko ci więksi i to nie wszyscy, więc wcale nie jest wszystko obsadzone.

Ja sama nie byłam w dużym mieście tylko w małej miejscowości turystycznej i ze znalezieniem pracy nie było problemu. Ale mam znajomych, którzy są w Stanach trochę dłużej (nielegalnie :) ), najpierw byli w tej miejscowości co ja, potem skusili się na przeprowadzkę do dużego miasta (Miami) i...po kilku miesiącach wrócili do małej miejscowości, bo w Miami koszty utrzymania były kosmiczne, a zarobki nie aż tak duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...