Skocz do zawartości

Tampa na Florydzie jedzie ktoś ?????????


Rekomendowane odpowiedzi

witam, 8 czerwca lece do Tampa z moja dziewczyna, bedziemy pracowac w Bush Gardens szukamy osob ktore wybieraja sie w to miejsce, mozemy wynajac razem mieszkanie i przez to zaoszczedzic troche kasy po drugie wiadomo ze razem razniej dla osob zainterwsowanych podaje kontakt

moje gg 8202961, mail fracek6@o2.pl tel. 663964997

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

tak sie smiesznie sklada ze wlasnie jestem 2 dzien w tampie...musze przyznac ze atrakcje w busch gardens sa na prawde dobre...zanim sie zwiedzi caly park mija troche czasu.

Mieszkam w akademiku The Edge, tam gdzie i wy bedziecie musieli chyba sie stawic. Do tej pory musze przyznac ze jest super. Polakow jest na razie 4, z tego niestety 2 jeszcze nie poznalem. A ma byc ok 30.

Prace w buschu zaczynam we wtorek to napisze jak wyglada, studenci, ktorzy opuszczaja teraz tampe wydaja sie byc na prawde zadowoleni i dali juz duzo cennych rad. Akademik calkiem w porzadku, jedzenie da sie wytrzymac. Na szczescie jest stol szwedzki to daje duzy wybor potraw.

pozdrawiam[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie smiesznie sklada ze wlasnie jestem 2 dzien w tampie...musze przyznac ze atrakcje w busch gardens sa na prawde dobre...zanim sie zwiedzi caly park mija troche czasu.

Mieszkam w akademiku The Edge, tam gdzie i wy bedziecie musieli chyba sie stawic. Do tej pory musze przyznac ze jest super. Polakow jest  na razie 4, z tego niestety 2 jeszcze nie poznalem. A ma byc ok 30.

Prace w buschu zaczynam we wtorek to napisze jak  wyglada, studenci, ktorzy opuszczaja teraz tampe wydaja sie byc na prawde zadowoleni i dali juz duzo cennych rad. Akademik calkiem w porzadku, jedzenie da sie wytrzymac. Na szczescie jest stol szwedzki to daje duzy wybor potraw.

pozdrawiam[/code]

Hej Krzycho, ja takze wybieram sie do pracy do Bush G, ale do Virginii (lece z BTC) i chcialam zapytac o wyzywienie o ktorym wspomniales, tzn. czy pracodawca zapewnia jakis posilek kazdego dnia? Bo w kontrakcie nie ma o tym mowy, ale obydwa parki naleza naleza do tej jednej firmy wiec moze panuja te same zasady wobec pracownikow w&t. Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrocie moge napisac ze nie zaluje ani troche ze wybralem to miejsce..

Jest tu co prawda goraca i parno a bedzie jeszcze gorzej, ale mozna sie przyzwyczaic. michel przywitala nas swietnie, pozwolila nam wejsc do parku i dala bony na darmowe posilki w buschu. Ludzie niesamowicie mili. mam nadzieje ze tak zostanie. Byly juz pierwsze imprezy przy basenie a za 3 tygodnie nasza opiekunka zabera nas do Universal studio w orlando.

Jako pracownicy buscha mamy wejscia do najwiekszych parkow rozrywki na florydzie. Wystarczy pokazac ID. Dziewczyny z Filipin po prostu powalily wszystkich na kolana, niestety za 2 tygonie wyjezdzaja. teraz czekamy na nowych przybyszy, najwiecej bedzie tajlandczykow i roskow. Polakow ok 30.

Najwiekszy problem to brak samochodu...tutaj piesi praktycznie nie istnieja, kazdy patrzy sie z samochodu jak na debili bo idziemy zamiast jechac. Teraz raczej poruszamy sie taksowkami.

Pozdrawiam z Florydy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, 8 czerwca lece do Tampa  z moja dziewczyna, bedziemy pracowac w Bush Gardens szukamy osob ktore wybieraja sie w to miejsce, mozemy wynajac razem mieszkanie i przez to zaoszczedzic troche kasy po drugie wiadomo ze razem razniej dla osob zainterwsowanych podaje kontakt

moje gg 8202961, mail fracek6@o2.pl tel. 663964997

Byłam w Tapma i również w Bush Garden --> tak zwiedzić z rodzinka Xd i jezeli jedziesz pierwszy raz to powiem CI, że jest przecudnie poprostu... a jeżeli można wiedzieć to co będziesz robił w Bush Garden ? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...