Skocz do zawartości

Odrzucony w 2004, 2005 dostał J1 - 2006 Turystyczna szanse??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich. Pytanko takie ja w temacie, dodam że do ambasady wybieram się z zaświadczeniem z uczelni od dziekana że jestem członkiem (przewodniczącym) samorządu i piszę prace licencjacką którą bede bronił w październiku. Do tego będe miał wycią z banku o saldzie ok. 21000 PLN, dowod rejestracyjny mojego samochodu, zaświadczenie o stałej pracy i zarobkach w granicach 3,1 tys/mies.

Jak myslicie mam szanse jeśli w 2004 nie dali mi turystycznej a w 2005 w terminie wrocilem z watu. Bede wdzięczny za opowiedzi i sugestje co do nich rozmawiać aby się udało. Prosze o odpowiedzi osoby które juz przeszły podobną syuacje alo znają kogos takiego. Pozdro for All.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kto nie chce 10 lat promesy. Prawie 5,5 miesiaca w usa z amerykanami robi swoje. Mniej wiecej wiem jak z nimi gadac, tylko mam takie zmarszczone odczucie po ostatniej wizycie po turystyczną w 2004 roku. Jakos dziwnie sie rozmawiało. Co innego miałem w 2005 na WAT - wtedy to była tylko formalność :) No ale postaram sie opanowac nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...