Jump to content

Odrzucony w 2004, 2005 dostał J1 - 2006 Turystyczna szanse??

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich. Pytanko takie ja w temacie, dodam że do ambasady wybieram się z zaświadczeniem z uczelni od dziekana że jestem członkiem (przewodniczącym) samorządu i piszę prace licencjacką którą bede bronił w październiku. Do tego będe miał wycią z banku o saldzie ok. 21000 PLN, dowod rejestracyjny mojego samochodu, zaświadczenie o stałej pracy i zarobkach w granicach 3,1 tys/mies.

Jak myslicie mam szanse jeśli w 2004 nie dali mi turystycznej a w 2005 w terminie wrocilem z watu. Bede wdzięczny za opowiedzi i sugestje co do nich rozmawiać aby się udało. Prosze o odpowiedzi osoby które juz przeszły podobną syuacje alo znają kogos takiego. Pozdro for All.

Ja ja staralem sie na turiste to byla dziewczyna z podobna sytuacja jak Ty.

"Mrugnela oczkiem" i dostala :)

Chcesz jako "total turysta" czy na zaproszenie?

Ja rowniez sie bronie w pazdzierniku a promese mi dali na 3 lata

No kto nie chce 10 lat promesy. Prawie 5,5 miesiaca w usa z amerykanami robi swoje. Mniej wiecej wiem jak z nimi gadac, tylko mam takie zmarszczone odczucie po ostatniej wizycie po turystyczną w 2004 roku. Jakos dziwnie sie rozmawiało. Co innego miałem w 2005 na WAT - wtedy to była tylko formalność :) No ale postaram sie opanowac nerwy.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...