Skocz do zawartości

Paszport Kurier - Paczka Za Pobraniem?


creck

Rekomendowane odpowiedzi

biura z was kreca kase jak moga w tamtym roku moj koleszka mial problem z biletem... i musial kupic natyczniast na lotnisku drugi... i kobieta w biurze lini lotniczych mowi: ok ale on bedzie drozszy niz pan placicl dla swojej agencji bo my z nimi umowe mamy i oni taniej bilety maja... cena 2200zl... a koles mowi to pieknie ja w biurze zaplacilem 2900 zl... niestety biura robia na was mocna kase i licza sobie za wszystko za co sie da....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz racji, 100$, czyli po przeliczeniu w tym roku 330 zł to opłata wizowa którą wpłacałeś na konto ambasady. Paszporty z ambasady nie były wysyłane, tylko odbierali je ludzie z CCUSA. Ja też z nimi jade, dostałem dzisiaj maila, że mogę w ciągu tygodnia odebrać paszport w biurze w Warszawie, jeżeli tego nie zrobię, to wyślą mi go DHLem na mój koszt. Może będąc w ambasadzie zadeklarowałeś się, że chcesz go od razu dostać DHLem i dlatego ci go wysłali. Nie wiem jak jest w innych biurach, ale ja na CCUSA nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...