Skocz do zawartości

Wendys ,Pensacola Florida-był może ktoś?


-sylwia-

Rekomendowane odpowiedzi

tam jest o tyle fajnie ze, ona moze spokojnie rzucic prace w wendys (co ci goraco polecam) i znalezc bez problemu prace w normalnej restauracji (jesli z jezykiem nie masz problemow).

no to mnie zmarwiliście :lol:!!! Gabrielangel czy mógłbyś bardziej rozwinąć to, że można spokojnie rzucić pracę w wendys,jadę pierwszy raz na w&t i tak sobie myśle,że na początku może być trudno zaleźć inną pracę no i mieszkanie,znajomość języka średnia. Co do pracy w Wendys to niewybrałam jej dlatego że mnie szczególnie interesuje tylko, że na ten wyjaz zdecydowałam się pod sam koniec trwania zapisów no i większość ofert była już "niby" nieaktualna lub daty mi niepasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec wiele osob jedzie na WAT i rezygnuje z pracy (np. w duzych parkach rozrywki i jada gdzies gdzie indziej szukac pracy - tak przynajmniej bylo i nie slyszalem zeby mieli problemy z sevisem. choc nie wiem jak to na prawde jest). w twoim wypadku pojechalbym do wendys, zaczal pracowac, a w day-offy chodzil po restauracjach i szukal pracy. no ale jak mowisz ze srednio z jezykiem to nie wiem co ci poradzic. moze drugiej pracy szukac w sklepach np. ?

nie wiem jak wyglada twoja sytuacja z mieszkaniem. ale to tez nie problem wziasc gazete i zobaczyc co i gdzie jest do wynajecia i za ile.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zazdroszcze pracy w wendys. Jest to siec restauracji stylizowanych na lata 60-70. Jedzenie i wybor menu beznadziejne. Jedynie na pocieszenie moge dodac, ze trafilas na fajne miejsce jakim jest pensacola. Jakies 45 mil od pensacoli jest destin i fort walton beach - polecam Sandestin Beach and Golf Resort, a nastepne 50 mil to panama city. Goraco jak cholera. Ja mieszkam w Destin od 1,5 roku. No i na zakonczenie - zbliza sie sezon huraganowy. Przypominam, ze denis byl w czerwcu, ktory znacznie wiecej spowodowal zniszczen niz katrina - jesli chodzi o destin, fort walton beach i czesc pensacola beach.

Milych, upalnych wakacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tak samo zanim zaczniesz szukac innej pracy to najpierw wypadaloby juz miec ssna

chyba ze cos na czarno uda Ci sie zalatwic

przypuśćmy, że zostanę w tej pracy jakiś czas i uzyskam ssn, a póżniej zmiennię na innę to gdzie to muszę zgłosić, że zmieniłam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...