Skocz do zawartości

Pierwszy raz lece do USA


Rekomendowane odpowiedzi

Za miesiąc lece po raz pierwszy do USA,mam kilka pytan i prosze o pomoc.Najbardziej boje sie odprawy na lotnisku,choa mam podwójne obywatelstwo i jako obywatel Niemiec lece bez wizy.Napiszcie prosze,jak odbywa sie wtedy odprawa?.Jak traktuje obywateli UE?.Czy wielkim problemem na lotnisku jest nieznajomośa jezyka angielskiego?.Jak wówczas traktują cz3owieka?.Czy sprowadzają t3umacza?.Z powrotem mam chcia3bym leciea z Phoenix do Niemiec przez Chicago i zatrzymaa sie w Chicago na jeden dzien. Czy mając bilet powrotny na nastepny dzien-moge swobodnie i bez problemów wyjśa z lotniska.Gdzie sie bedzie odbywa3a odprawa?.W Phoenix, czy w Chicago?. A co z baga?ami?. W Phoenix mam przyjació3 ale w Chicago ju? nie znam nikogo. Mo?e mo?ecie polecia mi jakiś tani motel na nocleg?. Interesuje mnie te? jak wygląda sytauacja w razie k3opotów ze zdrowiem. Czy za wszystkie zabiegi-od usuniecia zeba np do pobytu w szpitalu-czy wtedy za to wszystko trzeba zap3acia. I czy mo?na wykupia na miejscu jakieś ubezpieczenie.

Pytania bya mo?e dla wielu banalne ale powtarzam- ma to bya mój pierwszy pobyt w Stanach i bardzo to wszystko ju? teraz prze?ywam.I nie moge sie ju? teraz tego wyjazdu doczekaa.I jeszcze wielu rzeczy nie wiem.I bede bardzo wdzieczny za odpowied1 choa na kilka moich pytan.Z góry bardzo dziekuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...