Skocz do zawartości

Mississippi (Biloxi)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jak w temacie, bede wdzieczny za jakiekolwiek informacje na temat w/w miejsca. Bede pracowal (no, chyba, ze nie dostane wizy) w Imperial Palace Hotel jako Houseperson. Moze byl juz tam ktos na W&T?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az sie zdziwilem, ze to przeczytalem

ja bylem rok temu w gulfport, 5km od biloxi

czesc osob od nas pracowala w kasynach w biloxi

przed huraganem Katrina bylo tam okolo 8 kasyn

po wiekszosc zostalo zniszczonych, niektore z nich pewnie jeszcze sie nie odbudowaly

samo biloxi przed K takie male za[beeep]ajewo, jedyna atrakcja byly kasyna

po Katrinie syf i brud

sam jestem ciekaw jak tam jest teraz, czekam na jakies info jak juz tam bedziesz

Pallace bylo ladnym kasynkiem, w srodku dywany, eleganckie sklepiki

jak juz tam jedziesz to napewno sie wszystko powoli odradza

hazard mysle ze nie znosi prozni i powoli wszystko wroci do poprzedniego stanu

musza dziadki z maskami tlenowymi z poludnia gdzies jezdzic

A ogolem biloxi- goraco a co najgorsze duchota, wychodzisz w nocy o 1 z pracy 5min mija i caly spocony jestes

Co do drugiej pracy- zalezy od tego czy inne kasyna restauracje itp sie odbudowaly

jesli powrocilo do stanu sprzed Katriny to powinno byc dobrze

a i dodatkowa informacja dot huraganow

napewno jakies beda, eheh i po sobie wiem, ze nie ma co kpic z amerykancow,ze schizuja sie byle wietrzykiem

widze ze jedziesz ze student adventure

niezle, bo napisane, ze zapewnione jedzenie i mieszkanie

powinno byc dobrze

jak chcesz wiecej info to postaram Ci sie odpowiedziec

mam nadzieje, ze jak bedziesz na miejscu opowiesz co zastales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz! Rzeczywiscie, jade ze Student Adventure, mieszkanie od 75 do 85 $ tygodniowo, jeden posilek w czasie pracy gratis w stolowce dla pracownikow. Stawka 8 $/h wiec chyba nie najgorzej. Orientujesz sie moze jeszcze jak jest w IP z napiwkami? I jak jest z nadgodzinami, ciezko sobie zalatwic? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre jest bo na stronce SA napisali ze mieszkanie za darmo czy tam zalatwione

a 85 za tydzien to duzo, chyba ze bedziesz mial niezle warunki

nie orientuje sie jak wyglada sprawa napiwkow w pallace, ale moge domniemywac, ze tak samo jak w wiekszosci kasyn

a z tego co slyszalem to jako houseperson niewiele sie dostaje

z nadgodzinami tez nie wiem

dowiesz sie na miejscu

2 kasyna to nic, bylo chyba 8 a w dzien katriny mieli otwierac kolejne hard rocka

a co z beau rivagem?

isle of capri jest tandetne, ale zawsze mozesz sie tam popytac o prace, choc mysle, ze trudno bedzie cos tam znalezc

majaoginskiego a gdzie tam mieszkasz?

wiesz jak tam z gulfportem? czytalem ze copa przejela tereny po grandzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaam,

ja rowniez sie wybieram w tym roku do Imperial'a. Powiem szczerze, ze Stud Adv spieprzyło sprawe, gdyz mialam jechac na inna zagwarantowana pozycje. Dlatego też teraz wyladowałam na housekeepingu:/ i powiem szrzezrze,ze nie wyobrazam sobie jakos tych wakacji. Miejscowosc to jakas dziura, a praca -sprzatanie pokoi- w ogole mnie nie satysfakcjonuje. Pewnie trzeba bedzie uciekac z miasta zaraz po przyjezdzie. Oprocz tego cena mieszkania nie jest najtansza,dodatkowo wlasciciel zastrzega sobie brak mozliwosci zmiany zamieszkania, innymi slowy jestesmy uwiezieni.

pozdrr

p.s kiedy lecisz do biloxi?

jak cos to sie ze mna skontaktuj:)

<no respect for stud adv>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...