Skocz do zawartości

podanie o przedluzenie sesji


creck

Rekomendowane odpowiedzi

czym motywujecie podanie o przedluzenie sesji? moze byc tylko z powodu "wyjazdu do Usa na program camp caunselors" i zaswiadczenie z organizacji? chcialbym przedluzyc sobie jak najdluzej, najlepiej do ok 20 listopada, nie bedzie to przgięcie? aa i jeszcze pytanko :lol: mam niestety w te wakacje praktyki, od razu chce napisac o mozlliwosc odrobienie praktyk za rok, gdy nie zalicze tych praktyk teraz to nie zostanie mi zaliczony semestr, wstrzymaja stype itd? ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasuwa się inne pytanie, mianowicie dlaczego nie spróbujesz pozaliczać wszystkiego przed wyjazdem, albo chodziaż takiej ilości, żebyś nie musiał przeginać z przedłużaniem sesji...

ale co do tego regulaminu to adrianger ma racje, któż to może wiedzieć, skoro nawet nie podałeś uczelni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, macie racje z tym dziekanatem :lol: a studiuje na politechnice lubelskiej. bede sie staral czesc egzaminow zaliczyc przed wyjazdem, chociaz jeszcze nie wiemczy to sie uda, najciezszy zostawic sobie na koniec pazdziernika/listopad /nie wiem dokladnie kiedy wroce,tazke chcialbym jak najpozniejsza date/. dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest z podania o urlop dziekański ale powody przecież prawie te same :)mam nadzieje ze cos pomoze

Prośbę swoją motywuję planowanym wyjazdem do Stanów Zjednoczonych na okres czterech (bądź więcej) miesięcy, który nastąpi jeszcze przed rozpoczęciem sesji egzaminacyjnej (na początku czerwca). W związku z powyższym nie będę miał możliwości uzyskania niezbędnych zaliczeń (brak obecności na sesji egzaminacyjnej oraz poprawkowej), a także nie będę w stanie podjąć nauki w semestrze zimowym w wyznaczonym terminie – powrót planowany jest na 18 października, jeśli nie uzyskam przedłużenia otrzymanej już wizy. Wyjazd ten jest dla mnie niepowtarzalną szansą na zdobycie doświadczeń i umiejętności, które będą mi niezbędne w przyszłym życiu zawodowym.

ps tak wiem, ze wizy J nie mozna przedluzac, ale przeciez dziekan nie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...